Nutrikosmetyk – kompleksowa regeneracja włosów dla każdej kobiety

Nutrikosmetyk – kompleksowa regeneracja włosów dla każdej kobiety

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Halier_Hairvity_Women---bottle_white-bgKobiety marzą o pięknych, zdrowych i lśniących włosach. Niestety, efekt ten czasami bardzo trudno osiągnąć. Na szczęście marka Halier wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentek i proponuje innowacyjne rozwiązanie – nutrikosmetyk z witaminami oraz minerałami, które w kilka tygodni przywrócą fryzurze drugie życie.

Wiele kobiet potrzebuje wsparcia w codziennej pielęgnacji włosów. Ich fryzury wymagają głębokiego odżywienia, wzmocnienia i regeneracji. Zabiegi stylizacyjne, użycie zbyt dużej ilości kosmetyków oraz niewłaściwa dieta – to wszystko sprawia, że kosmyki są przesuszone, porowate, a końcówki rozdwajają się. Aby tego uniknąć, warto na co dzień stosować nutrikosmetyk, który jest idealnie dobrany do potrzeb danej płci.

Skuteczność potwierdzona badaniami
Produktem, który spełni oczekiwania i kompleksowo zadba nie tylko o włosy, ale także o kondycję skóry głowy, jest nutrikosmetyk Hairvity z formułą Kolagen + Amino-Complex™ od marki Halier. Suplement diety został opracowany przez specjalistów w dziedzinie pielęgnacji włosów. Testy dermatologiczno-alergologiczne potwierdzają jego najwyższą jakość, bezpieczeństwo i skuteczność, dlatego Hairvity można stosować bez obaw.

Jak działa Hairvity?
Kompleks witamin i minerałów Hairvity sprawia, że włosy są silniejsze i szybciej rosną. Skrzyp polny działa przeciwłupieżowo, nadaje włosom połysk i zapobiega ich wypadaniu. Biotyna zwiększa objętość włosów, wzmacnia zniszczone pasma i sprawia, że są one grubsze i mocniejsze. Siarka odpowiada za prawidłowy przebieg fazy wzrostu włosów i wydłuża ją. Witamina A zapobiega wysuszaniu głowy, a witaminy z grupy B nawilżają włosy oraz stymulują ich wzrost. Kwas pantotenowy z kolei zwiększa szybkość wzrostu włosów i ich grubość.

Przyjmując Hairvity przez minimum 3 miesiące, możemy mieć pewność, że wszystkie niedobory w organizmie zostaną uzupełnione, a włosy będą zdrowe, lśniące i doskonale odżywione. Wystarczą tylko dwie pełne witamin i mikroelementów kapsułki dziennie, aby poprawić wygląd i kondycję włosów. Jedno opakowanie produktu wystarcza na miesięczną kurację.

Halier Hairvity – nutrikosmetyk z formułą Kolagen + Amino-Complex™

Opakowanie zawiera 60 kapsułek

www.halier.pl

Na podstawie materiałów Halier

20 gru 2017