Obsesja luksusu

Obsesja luksusu

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Dobrze zaprojektowany salon, mimo że składa się z wielu elementów, tworzy spójną całość. Istotna jest jednak nie tylko funkcjonalność mebli, ale też sposób ich połączenia, dobrane kolory i dodatki, które stają się wisienką na torcie. Ponieważ nie każdy posiada umiejętności projektowania, AYALA, tworząc swoje meble, przykłada ogromną wagę do tego, aby były one funkcjonalne i każdy mógł stworzyć z nich swój wymarzony salon.

Ale czy możliwe jest zaprojektowanie salonu fryzjerskiego, na punkcie którego klienci będą mieli niemalże obsesję? Z luksusową kolekcją AYALA Obsession to dziecinnie proste!

Wszystkie meble z linii Obsession ozdobione są oryginalnymi kryształami Swarovski®, dzięki którym salon będzie błyszczał na tle konkurencji. Fotel fryzjerski, z półokrągłym, pikowanym oparciem, ozdobionym oryginalnymi kryształami Swarovski®, dostępny jest na czarnej pompie hydraulicznej z bazą kwadrat, chromowanej pompie hydraulicznej z trzema rodzajami baz (pająk, dysk i kwadrat), a także na pompie tulip z bazą dysk. Dzięki temu fotel jest nie tylko funkcjonalny, ale także daje szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych.

Fotel idealnie współgra z konsoletą. Jej duże lustro okala tapicerowana rama z pikowaniem i kryształami, które mieniąc się, rzucają na salon kolorowe refleksy. Jednak jeśli wolisz konsolety wyposażone w półkę, na którą klienci mogą postawić filiżankę z kawą lub torebkę, to idealnie sprawdzą się konsolety z linii Royal, dostępne w wersjach 1- i 2-osobowych.

Pamiętajmy jednak, że nie ma salonu fryzjerskiego bez myjni. Ta z linii Obsession dostępna jest w aż trzech wersjach – podstawowej, z elektrycznie regulowanym podnóżkiem oraz z masażem powietrznym Shiatsu i regulowanym podnóżkiem. Myjnia jest w całości tapicerowana, a kolory można dowolnie ze sobą łączyć. Kryształy znajdujące się na pikowanych podłokietnikach idealnie prezentują się praktycznie na każdej tapicerce z wzornika AYALA. Myjnię można zamówić w wersji 1-osobowej lub w wersji sofa, z dowolną ilością miejsc.

Na tym nie koniec! Kolekcja Obsession to także meble do poczekalni. W ofercie znajdziecie dwie wersje recepcji, z tapicerowanym frontem, oraz dwie stylowe kanapy, mniejszą 2-osobową oraz większą 3-osobową, także ozdobione oryginalnymi kryształami Swarovski®.

Wejdź na www.ayala.com.pl i zainspiruj się!

Dopełnieniem kolekcji są meble do poczekalni – dwa rodzaje kanap i dwa rodzaje recepcji w różnych kształtach i wymiarach.

Na podstawie materiałów Ayala

23 lis 2021