Odżywka do rzęs i brwi Refectocil Lash & Brow Booster

Odżywka do rzęs i brwi Refectocil Lash & Brow Booster

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Każda kobieta marzy o długich i gęstych rzęsach oraz o grubych i perfekcyjnych brwiach. Jednak codzienne stosowanie tuszu do rzęs czy maskary, pocieranie rzęs podczas demakijażu, poddawanie przedłużaniu, może negatywnie wpłynąć na ich kondycję.

Odżywiamy włosy, skórę i paznokcie, tym samym bardzo często zapominając, iż brwi i rzęsy również potrzebują wsparcia w postaci odpowiedniej pielęgnacji. W tej sytuacji z pomocą przychodzi nam odżywka do brwi i rzęs RefectoCil Lash & Brow Booster! Dlaczego właśnie ten preparat?

Zawsze, ale to zawsze, niezależnie od przeznaczenia, w pierwszej kolejności powinniśmy zapoznać się ze składem kosmetyku.

Warto być świadomym konsumentem i kupować kosmetyki z głową! Odżywka do rzęs i brwi 2 w 1 Lash & Brow Booster od austriackiej marki RefectoCil – światowego lidera w produkcji henny* do brwi i rzęs, wyróżnia się naturalnym składem. Jej specjalistycznie opracowana, unikatowa receptura oparta została na kompleksie naturalnych składników połączonych z nowoczesną technologią. W składzie tego produktu należy wyróżnić przede wszystkim 3 aktywne substancje:

Black Sea Rod Oil – wyciąg z koralowca Plexaura homomalla – jest to naturalny ekstrakt pozyskiwany z koralowców Morza Karaibskiego. Został wykorzystany w odżywce do rzęs i brwi ze względu na aktywny udział w wydłużaniu i wspieraniu fazy wzrostu rzęs i brwi.

Biotyna – organiczny związek chemiczny, powszechnie znany jako witamina H. Zapewnia stymulację wzrostu rzęs i brwi. Biotyna jest również niezwykle ważnym elementem w organizmie, pozwala bowiem utrzymać zdrowie włosów, skóry i paznokci. A jej niedobór może przynieść wiele negatywnych skutków.

Pantenol – to nic innego jak dobrze nam znana witamina B5. Zawartość jej w odżywce gwarantuje miękkość, wygładzenie i połysk rzęs i brwi. Ponadto doskonale wzmacnia i chroni włosy przed uszkodzeniami oraz szkodliwym promieniowaniem UV.

Odżywka do rzęs i brwi – bezpieczeństwo stosowania

Drugim aspektem jaki powinniśmy wziąć pod uwagę jest wiarygodność marki i jej rzetelność pod względem bezpieczeństwa. Profesjonalna odżywka do rzęs i brwi pod żadnym pozorem nie powinien powodować podrażnień skóry. Czy dawać uczucie jakiegokolwiek dyskomfortu. Najważniejsze jest bezpieczeństwo i zdrowie! RefectoCil Lash & Brow Booster to skuteczność potwierdzona badaniami. Przed wprowadzeniem kosmetyku do sprzedaży, zostały przeprowadzone testy okulistyczne oraz dermatologiczne. Skład odżywki do rzęs i brwi pozbawiono szkodliwych substancji, takich jak: syntetyczne hormony, prostanoidy i substancje zapachowe. Dlatego bez obaw może być stosowany przez osoby ze skłonnością do nadwrażliwości skóry.

Skuteczność i praktyczność odżywki do rzęs i brwi Refectocil Lash & Brow Booster

Efekty RefectoCil Lash & Brow Booster potwierdzają również liczne badania przeprowadzone przez naukowców z renomowanego instytutu badawczego. Testy te udowodniły, że odżywka do rzęs i brwi cechuje się naprawdę imponującą skutecznością! Już po 6 tygodniach regularnego stosowania serum RefectoCil, brwi i rzęsy będą w zdecydowanie lepszej kondycji! A po zaledwie 10 tygodniach nawet o 56% grubsze, gęstsze i dłuższe! Sprawdź także rezultat testów naszych blogerek!

Równie ważna jest łatwa i szybka aplikacja. Z RefectoCil Lash & Brow Booster codzienna pielęgnacja trwa zaledwie minutę! Dzięki wbudowanemu innowacyjnemu aplikatorowi dokładnie i równomiernie rozprowadzisz preparat, zarówno na brwiach, jak i na rzęsach. Jest to bardzo ekonomiczne a zarazem praktyczne rozwiązanie.

Podsumowując wybór odżywki do rzęs i brwi RefectoCil Lash & Brow Booster niesie ze sobą wiele korzyści! Oczy są zwierciadłem duszy, zadbaj więc o ich odpowiednia oprawę! Zyskaj zniewalające spojrzenie i zapomnij o maskarach, zalotkach i pęsetach!

Oficjalnym partnerem marki jest hurtowania fryzjersko kosmetyczna Progress Września

*nazwa henna jest nazwą tradycyjną

Na podstawie materiałów Progress Września

22 paź 2020