Olaplex No.0 – intensywna kuracja wzmacniająca i chroniąca włosy

Olaplex No.0 – intensywna kuracja wzmacniająca i chroniąca włosy

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

OLAPLEX® to seria produktów oparta o unikalną, opatentowaną technologię odbudowującą mostki dwusiarczkowe wewnątrz włosa. Mostki te ulegają zniszczeniu lub zerwaniu w trakcie codziennej stylizacji, a także w trakcie zabiegów fryzjerskich.

System OLAPLEX to rewolucja w świecie regeneracji i rekonstrukcji włosów. Zawiera opatentowany składnik tworzący nowe wiązania oraz chroniący i wzmacniający wewnętrzną strukturę włosa. To dzięki OLAPLEX powstała nowa kategoria produktów zwana bond builders, która pozwala na bezpieczną stylizację, prostowanie czy farbowanie. Od teraz Twoje włosy mogą być zdrowe i wiecznie młode.

OLAPLEX, to system ośmiu produktów, które użyte razem gwarantują zdrowe włosy. W salonie fryzjerskim wykonasz zabieg profesjonalny z wykorzystaniem OLAPLEX No.1 i No.2. W celu podtrzymania efektów pielęgnacji w domu zostały stworzone następujące produkty: intensywna kuracja OLAPLEX No.0 oraz kuracja OLAPLEX No.3, szampon OLAPLEX No.4 i odżywka OLAPLEX No.5, odbudowujący krem do stylizacji OLAPLEX No.6 oraz wygładzający olejek OLAPLEX No.7.

NOWOŚĆ Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment

Jest to intensywna kuracja wzmacniająca włosy, która stanowi pierwszy krok w domowej pielęgnacji Olaplex. Inspirowana profesjonalnym zabiegiem przygotowuje włosy do głębszej naprawy. Został stworzony jako pierwszy krok dwuczęściowego systemu z No.3 Hair Perfector, by wzmocnić i odbudować zniszczone włosy. Olaplex No.0 zawiera najwyższe stężenie opatentowanych składników ze wszystkich produktów przeznaczonych do użytku domowego. Zostało udowodnione naukowo, że stosowanie tego Olaplex No.0 razem z Olaplex No.3, pozwala na naprawę 68% więcej uszkodzeń, a co za tym idzie otrzymujemy 3x mocniejsze włosy.

Korzyści

Przygotowuje włosy do wchłaniania aktywnych składników

Wzmacnia i chroni strukturę włosa

Sprawia, że włosy stają się mocniejsze i odporne na uszkodzenia

Jak stosować

Na czyste, suche bądź mokre włosy, nanieś Olaplex No.0 i pozostaw na włosach 10 minut. Następnie zastosuj Olaplex No.3 (nie spłukując Olaplex No.0) i pozostaw na kolejne 10 minut. Spłucz dokładnie, umyj włosy szamponem Olaplex No.4 i nałóż odżywkę Olaplex No.5. Dwuczęściowy system stosuj raz w tygodniu lub 2-3 razy w tygodniu w przypadku włosów bardzo zniszczonych.

Porady eksperta

Rozczesz włosy przed nałożeniem produktów, aby zapewnić równomierne wchłanianie. W przypadku grubych, szorstkich, lub długich włosów pracuj małymi pasmami, aby upewnić się, że każda partia została równomiernie pokryta.

Cena: 119,90 zł/155 ml

Dostępny na www.hair2go.pl oraz wybranych salonach fryzjerskich

Na podstawie materiałów A&M Premium Distribution

18 sty 2021