Olaplex – ubezpieczenie dla Twoich włosów

Olaplex – ubezpieczenie dla Twoich włosów

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

salon-kitProfesjonalny system regeneracji włosów Olaplex został stworzony, aby replikować i regenerować mostki dwusiarczkowe włosów, które ulegają zniszczeniu w trakcie zabiegów chemicznych takich jak koloryzacja, rozjaśnianie, działanie wysokiej temperatury czy poprzez uszkodzenia mechaniczne.

OLAPLEX to przełomowy system regeneracji włosów stworzony przez światowej sławy doktorów chemii – noblistę Craiga Hawkera oraz Erica Presslya. System ten maksymalnie redukuje uszkodzenia łuski włosa oraz zwiększa trwałość koloru. OLAPLEX, dzięki formule zawierającej opatentowany, wnikający w głąb włosa składnik, replikuje i regeneruje mostki dwusiarczkowe włosów. Mostki te ulegają zniszczeniu w trakcie zabiegów chemicznych oraz w wyniku uszkodzeń mechanicznych i działania wysokiej temperatury. Już jedno zastosowanie produktów OLAPLEX wzmacnia i wygładza włosy oraz przywraca im strukturę i integralność.

OLAPLEX może być stosowany jako zabieg regenerujący lub dodawany do produktów do koloryzacji podczas zabiegu w salonie – umożliwia on również radykalną zmianę koloru włosów, pozostawiając je w idealnej kondycji. W celu kontynuowania regeneracji włosów opracowano produkt OLAPLEX Hair Perfector No.3, który stosuje się w domu pomiędzy zabiegami w salonie.

Żaden z produktów OLAPLEX nie zawiera silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów, glutenu i nigdy nie był testowany na zwierzętach.

W skład systemu OLAPLEX wchodzą:
BOND MULTIPLIER NO.1 – rekonstruuje uszkodzone lub zerwane wiązania włosów i zapobiega ich dalszym uszkodzeniom.
BOND PERFECTOR NO.2 – wzmacnia działanie No.1, utrwala wiązania siarczkowe oraz przywraca włosom siłę, strukturę i integralność.
HAIR PERFECTOR NO.3 – to część systemu przeznaczona do stosowania w domu. Umożliwia regenerację i utrzymanie silnych, zdrowych włosów między zabiegami.

System pielęgnacji OLAPLEX został uznany za prawdziwą rewolucję w branży fryzjerskiej i doceniony przez światowej sławy stylistów oraz gwiazdy Hollywood. Kim Kardashian zdecydowała się na radykalną zmianę koloru włosów natomiast Jennifer Lopez rozświetliła swoje włosy refleksami właśnie dzięki OLAPLEX.

Zabieg OLAPLEX wykonać można w wyłącznie w dobrych salonach fryzjerskich, jego cena uzależniona jest od długości włosów. Produkt OLAPLEX Hair Perfector NO.3 150 PLN / 100 ml dostępny jest na www.hair2go.pl oraz w salonach fryzjerskich.

Z wielką radością chcielibyśmy poinformować, iż 29 września 2015 amerykańskie Biuro ds. Patentów i Znaków Towarowych opublikowało drugi patent OLAPLEX o numerze: 9,144,537. W ciągu nadchodzącego miesiąca w Europie i na całym świecie opublikowanych zostanie 8 kolejnych patentów dla marki OLAPLEX. Dowodzi to, że jest to jedyny na świecie produkt o działaniu łączącym zerwane mostki dwusiarczkowe. Pierwszy oficjalny patent USA nr 9,095,518 marka OLAPLEX otrzymała 4 sierpnia 2015 roku. Stało się to możliwe dzięki geniuszowi naszych chemików, jakimi są światowej sławy doktorzy chemii – noblista Craig Hawker oraz Eric Pressly. Zdecydowali się oni urzeczywistnić wizję dotyczącą stworzenia związku chemicznego, który replikuje i regeneruje uszkodzone mostki dwusiarczkowe włosów.

 

Głęboko doceniamy wszystkich fryzjerów, salony i klientów, którzy już zaufali systemowi Olaplex – dziękujemy!

Już ponad 3500 salonów w całej Polsce pracuje na Olaplex!

www.olaplex.pl

Na podstawie materiałów A&M Premium Distribution

31 paź 2015