Olejek TCA Dennis Bernard

Olejek TCA Dennis Bernard

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Marka Dennis Bernard pomaga stylistom uzyskiwać efekty, które dotąd były niemożliwe. Wszechstronność produktów tej wyjątkowej marki pozwala na uzyskanie niekończących się możliwości kolorystycznych na włosach. Jednym z takich produktów jest olejek TCA (The Color Accelerator), który jest już dostępny na polskim rynku.

 

DB_TCAnew_RGBTCA – Przyspieszacz Koloru
Oryginalna formuła została opracowana w 1981 roku przez licencjonowanego fryzjera z New Jersey Eugene Campanaro. Produkt było szeroko testowany przez 5 lat i jest na rynku od 1986 roku.
Krople TCA używane z innymi produktami do koloryzacji bądź rozjaśniania dowolnego producenta pozwalają na skrócenie procesu koloryzacji nawet o 2/3 czasu oraz trwalsze utrzymanie koloru, eliminując efekt blaknięcia włosów (w tym rudych odcieni). Co więcej produkt daje natychmiastowy efekt super jedwabistych włosów.

Trzy główne składniki tego wyjątkowego produktu są pochodzenia naturalnego:

OLEJ MINERALNY – Nawilża włosy pozostawiając je miękkie, błyszczące i odżywione. Poprzez stworzenie filtru zabezpiecza łuskę włosów tym samym nie tylko poprawia ich wygląd, ale również pomaga w ich układaniu.
OLEJ JOJOBA – Charakteryzuje się bardzo wysoką zgodnością biologiczną ze skórą (zawiera skwalen, który występuje w naturalnym płaszczu tłuszczowym skóry, chroniący przed utratą wody). Dzięki wysokiemu podobieństwu do ludzkiej skóry, jest łatwo wchłaniany przez skórę i włosy, zawiera głównie palmitynian cetylu o bardzo cennych własnościach odżywczych. Jojoba odżywia, zmiękcza i nawilża skórę.
WITAMINA E – Obok witamin A i C jest silnym przeciwutleniaczem chroniącym organizm przed stresem oksydacyjnym i uszkodzeniem komórek wywoływanym przez wolne rodniki. Witamina E chroni włosy przed zniszczeniami. A jak wiadomo, wolne rodniki przyczyniają się do starzenia organizmu, zniszczenia włosów, a nawet wypadania włosów.

Zastosowanie kropli TCA

koloryzacja – skrócenie procesu koloryzacji włosów o 2/3 czasu; zmniejszone o 95% wypieranie się koloru przy zdrowych włosach;
dodatek do rozjaśniacza powoduje szybsze, a zarazem bezpieczniejsze rozjaśnianie, jedwabiste włosy za każdym razem;
dodatek do trwalej ondulacji, poprawia jakość włosa i skręt;
dodatek do każdej odżywki nawilżającej lub bezpośrednia aplikacja na włosy zniszczone, daje super jedwabiste i nawilżone włosy.

Uwaga:
TCA nie może być mieszane z produktami do koloryzacji na bazie olejów!
Produkt jest bezpieczny w użyciu oraz spełnia wszystkie normy wymagane w Unii Europejskiej.

 

 

Nie można lekceważyć roli, którą odgrywa TCA w zwiększaniu przychodów z usług w świadczonych w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Salon pracujący z TCA jest w stanie w tym samym czasie wykonać o wiele więcej koloryzacji, której wartość jest niewspółmiernie wyższa od zabiegów wykonanych bez użycia TCA.

Dzięki kroplom TCA zaoszczędzisz czas swój, swoich klientek i zwiększysz przychody swojego salonu!

TCA – prawdziwa rewolucja we fryzjerstwie.

 

TCA – PYTANIA I ODPOWIEDZI

Jak działa TCA?
Formuła TCA spowalnia rozkład nadtlenku wodoru podczas wnikania cząsteczki koloru głębiej do trzonu włosa. Przeciwutleniacze pozwalają TCA pomóc rozwijać molekuły koloru w krótszym czasie, przy użyciu ciepła bądź nie. Właściwy system pozwala uniknąć szkód wyrządzonych włosom przez procesy chemiczne. Proces ten jest stabilny, od początku do końca.

Co rozumie się przez „stabilny”?
Uciekający podczas koloryzacji tlen sprawia, że nadtlenek jest niestabilny, ma to ogromny wpływ na cały proces barwienia. TCA stabilizuje nadtlenek, zmuszając go do bardziej efektywnej pracy.

Czy ciepło nie uszkodzi włosów podczas koloryzacji?
Nie. Suszarka o niskim natężeniu ciepła w połączeniu z TCA nie uszkodzi włosów. Kolor z TCA jest stabilny przy jakichkolwiek temperaturach. Niskie natężenie ciepła po prostu zwiększa aktywność molekularną, przyspieszając czas realizacji.

Jak to jest, że TCA działa równie dobrze przy zabiegu koloryzacji, rozjaśniania i trwałej?
Nadtlenek uwalnia wolne rodniki, TCA wykorzystuje te wolne rodniki, stabilizując je i zwiększając efektywność pracy nadtlenku, tj. dobieranie w pary cząsteczek koloru, przekształcanie wiązań siarki itp. Wynikiem działania TCA jest szybszy proces koloryzacji, kolory nie blakną, loki są zdrowsze i bardziej odporne, a rozjaśnione włosy unikają galaretowatego stanu.

Więcej informacji:

Facebook-G-SALT Hair stylist and Distribution Dennis Bernard Cosmetics Poland
Zamówienia: GrzegorzSolnica@gmail.com

Na podstawie materiałów Dennis Bernard Cosmetics Poland

13 mar 2015