Orofluido – Wieczne piękno

autor: just.tomasz | kategoria: nowości

Eliksir piękna o jedwabistej konsystencji. Szybko się wchłania, nie obciążając włosów. Idealnie wygładza i nabłyszcza włosy. Jego formuła na bazie trzech naturalnych olejków: arganowego, z siemienia lnianego i papirusa kusi zmysłowym zapachem orientu o bursztynowo-waniliowej nucie. Teraz dostępny również w pojemności 25 ml – idealnej do odsprzedaży w Twoim salonie!

Odkryj, gdzie tkwią korzenie piękna Twoich włosów

Maroko, olejek arganowy
Kobiety z plemienia Berberów odkryły, jak chronić włosy przy pomocy olejku arganowego. Pielęgnuje on włosy, pozostawiając je lekkie oraz jedwabiście gładkie. Nazywany Płynnym Złotem Pustyni olejek bogaty jest w witaminę E i wysokowartościowe tłuszcze.

Egipt, sekrety pięknej Kleopatry
Królowa nad królowymi i po dzień dzisiejszy symbol zmysłowości. Jej podstawowy rytuał piękna oparty był na olejku cyperusowym, który pozostawiał jej włosy miękkie, jedwabiste w dotyku i błyszczące. Olejek ten stanowi naturalną ochronę przed wolnymi rodnikami.

Starożytna Fenicja, olejek lniany
Blask migoczących fal Morza Śródziemnego skoncentrowany w cennym olejku lnianym. Rytuał piękna przekazywany z pokolenia na pokolenie, który sprawia, że włosy są oszałamiająco piękne. Zamyka i wygładza łuskę włosa. Włosy wyłapują światło i odbijają je, zapewniając oszałamiający blask.

Wykorzystaj swoją szansę na dodatkowy dochód!
Pewnie znasz już nasz wyjątkowy Eliksir piękna o jedwabistej konsystencji. Szybko się wchłania, nie obciążając włosów. Idealnie wygładza i nabłyszcza włosy. Jego formuła na bazie trzech naturalnych olejków: arganowego, z siemienia lnianego i papirusa kusi zmysłowym zapachem orientu o bursztynowo-waniliowej nucie. Nie pozostawia tłustego filmu. Stosowany zarówno na suche, jak i wilgotne włosy zawsze daje spektakularne rezultaty! Teraz dostępny również w pojemności 25 ml – idealnej do odsprzedaży w Twoim salonie! Daj sobie szansę na dodatkowy zarobek, a klientom kosmetyk, od którego się uzależnią!

Aplikacja Eliksiru:
Aplikowany na wilgotne włosy, redukuje czas suszenia i wzmacnia ich naturalny blask. Aplikowany na suche włosy, zapobiega ich puszeniu się, ułatwia rozczesywanie i nadaje piękny połysk.

www.orofluido.pl

Na podstawie materiałów Centrum Zaopatrzenia Fryzjerów

27 lis 2014