OWAY – Sekret natury na piękne i zdrowe włosy

OWAY – Sekret natury na piękne i zdrowe włosy

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

bilanciaJedną z nowości na rynku profesjonalnym w naturalnej pielęgnacji jest marka OWAY, która oferuje skuteczne kuracje lecznicze dopasowane do każdego rodzaju włosów.

Co charakteryzuje markę OWAY?

Naturalna receptura
OWAY stosuje starannie dobrane składniki naturalne o bardzo wysokim stężeniu, które pozyskiwane są wyłącznie podczas naturalnych procesów, bez ingerencji w środowisko. Marka w trosce o swoich klientów wyeliminowała szkodliwe substancje chemiczne. W produktach nie ma takich składników jak SLS/SLES, parabeny, olej mineralny, EDTA, PEG, amoniak, sztuczne barwniki czy alergeny zapachowe. Wszystkie kosmetyki są również testowane dermatologicznie i na zawartość niklu, by były bezpieczne nawet dla najbardziej wrażliwych. Specjalnie dobrane drogocenne olejki i ekstrakty roślinne tworzą doskonałe produkty, które sprawiają, że włosy są odżywione i zregenerowane.

 

Ekologiczne opakowania
Aby zminimalizować wpływ na środowisko, marka wybiera wyłącznie opakowania z recyklingu z ekocertyfikatem. Wszystkie linie pakowane są w farmaceutyczne szklane butelki i słoiczki, które doskonale przechowują organiczne kompozycje i zachowują czystość naturalnych składów produktów. Wybór opakowań jest również oznaką szacunku do Matki Ziemi. Szkło jest pochodzenia naturalnego i w 100% z recyklingu, opakowania nadają się do nieskończonego przetwarzania. Tubki pakowane są w aluminium w 100% pozyskiwanego z recyklingu. Do wytworzenia aluminium tą metodą potrzeba zaledwie 5% energii ze 100%, która jest potrzebna przy wytworzeniu nowych opakowań.

We love animals!
Marka OWAY nie testuje swoich produktów na zwierzętach! W Unii Europejskiej testy na zwierzętach zostały zakazane, od 2004 roku na gotowym kosmetyku, a od 2009 na surowcach kosmetycznych. Zwrot #weloveanimals na etykietach komunikuje etyczne decyzje w tym kierunku! Spółka marki podjęła również decyzję, by nie eksportować produktów OWAY do Chin, gdzie importerzy są zobowiązani do wykonywania testów na zwierzętach. W tym roku marka OWAY uzyskała certyfikat PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) największej światowej organizacji na rzecz ochrony praw zwierząt. PETA była zawsze na czele w walce przeciwko wiwisekcji, eksperymentom i innym brutalnym metodom leczenia zwierząt! Dlatego klienci mogą mieć pewność, że produkty nie są testowane na zwierzętach, a składniki kosmetyków są wyłącznie pochodzenia roślinnego!

BIOAR – Inspiracje czerpiemy z natury

Wszystkie salony fryzjerskie zainteresowane współpracą serdecznie zapraszamy do kontaktu – Andrzej Matyjasik, Dyrektor Handlowy Bioar

www.bioar.pl

Na podstawie materiałów Bioar

12 sty 2017