PANDA Galaktyczna, kolorowa promocja GALAXY

PANDA Galaktyczna, kolorowa promocja GALAXY

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

ikonka GALAXY galaktyczna promocja

Za nami największa impreza targowa branży fryzjerskiej – Międzynarodowe Targi Poznańskie Look 2015.

Nagrody przyznane, laureaci uhonorowani. Teraz czas na podsumowania.

Firma PANDA, jak co roku, została nagrodzona. Oprócz Złotego Medalu za wyjątkowe stoisko, Krzysztof Soboń – Szef Sprzedaży Krajowej – miał przyjemność odebrać Złoty Medal za kolekcję mebli fryzjerskich GALAXY.
Meble z kolekcji GALAXY były na tej imprezie jedynymi meblami fryzjerskimi nagrodzonymi złotym medalem MTP. Przypomnijmy, że konkurs rozstrzygany był w kontekście: INNOWACJA, IDEA, ZAUFANIE.

GALAXY to wyrafinowanie w nowoczesnym ujęciu. Dlatego też właśnie ta kolekcja zdobyła złoty laur. Doceniono piękno formy tych niezwykłych mebli, które zostały stworzone z myślą o nowoczesnych i eleganckich wnętrzach z użyciem nowoczesnej technologii.

Kolekcja GALAXY to futurystyczny design zamknięty w miękko zaokrąglonych kształtach. Fotel i myjnia są ultrawytrzymałe i stanowią jednolite bryły. Obudowa foteli wykonana jest z tworzywa sztucznego metodą rotomouldingu z możliwością zastosowania pełnej gamy kolorów. Dopełnieniem całości są miękkie i wygodne elementy tapicerowane.

galaxy-slider

Z okazji tego sukcesu oraz w odpowiedzi na olbrzymie zainteresowanie tą kolekcją, na targach, firma Panda ogłosiła Galaktyczną, kolorową promocję Galaxy.

Promocja dotyczy CENY za myjnię i fotel oraz DOSTĘPNOŚCI produktów – meble dostępne są od ręki w dowolnym kolorze obić tapicerskich do końca sierpnia 2015r.

Więcej szczegółów można uzyskać u autoryzowanych dystrybutorów, których lista dostępna jest na stronie: www.panda.trzebnica.pl

Na podstawie materiałów Panda

19 maj 2015