Pasemka „Root Shadow“ Hairdreams

Pasemka „Root Shadow“ Hairdreams

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Pasemka „Root Shadow“ Hairdreams

Dla perfekcyjnych i modnych przedłużeń włosów!

Jeden z najważniejszych trendów fryzjerskich w ostatnich latach to widoczne odrosty! To, co przed kilku laty traktowane było jako niedopuszczalne, teraz jest bardzo modne i stylowe. Dzięki nowym pasemkom „Root Shadow“ od Hairdreams można natychmiast wyczarować modne przedłużenia włosów z ciemnymi włosami przy nasadzie. Stosując nową technikę „HairContouring”, można również poprawić kształt twarzy.

Wszystko rozpoczęło się od rozpowszechnionego przez Kim Kardashian i różne gwiazdy Hollywood „Ombre-Look“. Mamy tu na myśli długie odrosty w ciemnym, naturalnym kolorze z kontrastowym kolorem blond na pozostałej długości i końcówkach włosów. Świadomie prowokacyjny wygląd, który w międzyczasie został zastąpiony bardziej eleganckimi i naturalnymi stylami „Balayage” i „Sombre“.

Dzięki nowym pasemkom z prawdziwych włosów „Root Shadow“ firmy Hairdreams można szybko i w łatwy sposób uzyskać wszystkie te modne style z odrostami, które dodają włosom długości i/lub objętości. Pasemka są dostępne jako stałe przedłużenia włosów Laserbeamer NANO o trwałości do 6 miesięcy, jak i samoprzylepne pasemka „Quikkies“.

Najnowszy trend w branży fryzjerskiej to „HairContouring“, przy czym po raz pierwszy przeniesiono innowacyjną technikę „Make-up-Contouring” na przedłużenia włosów. Przy zastosowaniu techniki „HairContouring” pasemka „Root Shadow” z ciemniejszymi odrostami o różnej długości są rozmieszczane w ten sposób, że perfekcyjnie podkreślają kształt twarzy. W ten sposób można zaakcentować korzystne partie twarzy, a mniej perfekcyjne elegancko ukryć. Podczas kiedy standardowy makijaż musi być robiony codziennie, to „Contouring“ z włosami wytrzyma przez kilka tygodni.

Nowe pasemka „Root Shadow”Hairdreams dla perfekcyjnych i modnych przedłużeń włosów dostępne jako przedłużenia włosów Laserbeamer NANO i jako samoprzylepne pasemka„Quikkies“.

Najnowsze pasemka „Root Shadow” firmy Hairdreams, dzięki którym można uzyskać dłuższe lub bardziej gęste włosy, są dostępne już teraz w licencjonowanych salonach partnerskich Hairdreams.

www.hairdreams.com

Na podstawie materiałów Hairdreams

 

 

 

01 paź 2018