Paski do depilacji brwi RefectoCil

Paski do depilacji brwi RefectoCil

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

refectocil-paski-do-depilacjiRefectoCil Brow Styling Strips
Brwi są jednym z ważniejszych elementów stylizacji. Modelują kształt twarzy i są jej ramką. Pełne brwi są bardzo modne, ale także muszą być doprowadzone do właściwej formy! Nie jest łatwo nadać brwiom odpowiedni kształt, a już z pewnością trwa to długo.

Z paskami RefectoCil Brow Styling można osiągnąć w 2 minuty doskonale ukształtowane WOW brwi: 2/3 podniesione i opadające 1/3. Paski woskowe są ukształtowane tak, aby dostosować się do każdej brwi, a najwyżej położony punkt jest zawsze idealnie usytuowany. W związku z tym oko wydaje się szerzej otwarte i lekko uniesione do góry.

Opakowanie zawiera:
30 par pasków podstawowych
60 pasków dodatkowych

image0021. Rozdziel paski, tak by otrzymać jeden do prawej i jeden do lewej brwi.

2. Paski są oznaczone punktami. Ułóż pasek poniżej brwi – tak żeby JEDEN punkt znajdował się na początku brwi, a DWA punkty na końcu.

3. Wygładź i delikatnie przyduś pasek – tak by wosk przywarł do włosów.

4. Jeśli będziesz wykonywać także zabieg koloryzacji, nanieś teraz wybrany kolor po uprzednim demakijażu brwi (paski będą służyć jako szablon). Po upływie czasu działania zmyj farbę wilgotnym wacikiem.

5. Delikatne napnij skórę na zewnętrznym kąciku brwi i dynamicznie pociągnij za pasek w kierunku przeciwnym do wzrostu włoków.

Zobacz film instruktażowy

 

 

Odwiedź nas na www.facebook.com/RefectocilPolska

Na podstawie materiałów Progress Września

04 sty 2017