Pianki do włosów Kosswell

Pianki do włosów Kosswell

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

mousePianka do włosów to niekwestionowany lider wśród produktów do stylizacji włosów. Nie tylko zwiększa ona objętość i pozwala ułożyć włosy, ale również chroni je przed szkodliwymi czynnikami z zewnątrz. Jednak czy na pewno wiemy, która pianka będzie idealnym rozwiązaniem dla naszych włosów?

Wszystko zależy od wyboru odpowiedniego produktu. Dlatego marka Kosswell stworzyła dwa rodzaje pianek do włosów, które w zależności od potrzeb ułatwią uzyskanie pożądanej fryzury.

Kosswell Ideal Curl Mousse to mocna pianka ułatwiająca układanie włosów oraz dodająca im połysku. Idealna do stylizacji włosów krótkich, ponieważ nie skleja ich i zapewnia optymalne utrwalenie fryzury. Dodaje włosom blasku oraz co najważniejsze chroni je przed skutkami korzystania z suszarki. Natomiast pianka Kosswell Volume Mousse zwiększa objętość włosów i podnosi je od nasady, zapewniając dłuższą trwałość fryzury. Pozwala uzyskać maksymalny efekt, zwiększając jednocześnie puszystość i elastyczność włosów. Dodaje włosom blasku oraz chroni je przed skutkami korzystania z suszarki.

Więcej informacji:
na stronie: www.kosswell.com.pl  i Facebooku: www.facebook.com/KosswellPolska

Na podstawie materiałów Progress Września

07 mar 2017