Powitaj lato w nowej wersji siebie

Powitaj lato w nowej wersji siebie

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Stwórz swój niepowtarzalny styl z serią Steel Edition od BaByliss

Pierwszy powiew lata czuć w powietrzu, a ważne dla Ciebie lokale już się otwierają. To oznacza, że czas wyjść z domu. Jednak warto przedtem nie tylko zadbać o swoją sylwetkę, ale także wygląd.

Każdy zwróci uwagę na idealną fryzurę lub zarost, zwłaszcza gdy wizyta u fryzjera była niemożliwa. Stań się barberem we własnym domu i osiągnij wymarzony efekt z wykorzystaniem wielofunkcyjnego trymera lub maszynki z najnowszej serii Steel Edition od BaByliss.

Wielu z nas czas kwarantanny spędziło na ćwiczeniach. Jednak po tylu tygodniach bez barbera niektórzy nadal mogą nie chcieć pokazywać się publicznie. Włosy są długie, nieułożone, a broda straciła świeżość i zamiast podkreślać elegancję wygląda po prostu źle. Do tej pory naganną stylizację można było schować pod czapką i za maską. Jednak teraz, gdy lato już za rogiem warto zadbać o swój styl. Co w sytuacji, gdy nasi ulubieni styliści nie mogą nas szybko przyjąć? Możesz stać się fryzjerem w komfortowych, domowych warunkach.

11 w 1

My mężczyźni bardzo lubimy rzeczy uniwersalne. Nie potrzebujemy wielu kosmetyków czy urządzeń mających jedną funkcję. Szukamy takich, które mają wiele zastosowań. Właśnie taki jest wielofunkcyjny trymer Face Body Results 7256PE. Umożliwia pełną kontrolę na całym ciele, dzięki precyzyjnym ostrzom i łączy aż 11 urządzeń w jednym. W zestawie znajduje się m.in. trymer do ciała, golarka foliowa oraz rotacyjny trymer do nosa i uszu.

Produkt idealnie sprawdzi się niezależnie od długości Twoich włosów. Nasadka grzebieniowa ma zakres długości cięcia od 1 do 3,5 mm. Natomiast do zarostu otrzymujemy aż 5 nasadek o długości cięcia od 5 do 9 mm. Do ciała otrzymujemy dwie nasadki o długościach cięcia 3 i 4 mm. Całość jest zamknięta w gustownej kosmetyczce, dzięki której wszystko będziesz miał zawsze pod ręką.

Nie przejmuj się nawet jeżeli nagle zadzwoni Twój szef i zapomnisz wyłączyć urządzenie. Akumulator zapewnia aż 60 minut bezprzewodowego działania.

Poczuj się jak w profesjonalnym salonie

Nie wyobrażasz sobie życia bez profesjonalnego barbera i potrzebujesz świetnego sprzętu dopasowanego do Twoich włosów? W takim wypadku powinieneś wybrać zestaw 7755PE z maszynką do strzyżenia i mini trymerem Create Your Results z serii Steel Edition.

Urządzenia zostały wyposażone w niezwykle ostre stalowe ostrza. W zestawie znajduje się 6 nasadek grzebieniowych, dzięki czemu masz aż 6 opcji długości strzyżenia, od 1 do 8 mm, i pełną kontrolę nad efektem końcowym. Za jednym razem zadbasz o fryzurę oraz wymodelujesz zarost.

Dodatkowo otrzymujesz pędzelek do czyszczenia oraz olejek, dzięki którym utrzymasz urządzenie i ostrza w idealnym stanie. Wszystko zapakowane w elegancką kosmetyczkę.

Wielofunkcyjny trymer Face Body Results 7256PE od BaByliss. Cena: 249,00 PLN

Zestaw 7755PE z maszynką do strzyżenia i mini trymerem Create Your Results od BaByliss. Cena: 219,00 PLN

Zostań swoim fryzjerem i przygotuj się na lato z BaByliss!

www.babyliss-totallook.pl

Na podstawie materiałów BaByliss

25 cze 2020