Profesjonalna szczotka prostująca N°303 premium Fale Loki Koki

Profesjonalna szczotka prostująca N°303 premium Fale Loki Koki

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

baner_szczotka_prostujaca_1230x630px-1000x500Wygładzanie włosów nigdy nie było tak łatwe!

Profesjonalna szczotka prostująca N°303 premium od marki Fale Loki Koki to nowoczesne narzędzie, które łączy w sobie funkcje szczotki i prostownicy. Dzięki szczotce prostującej szybko, bezpiecznie i bez wysiłku możesz uzyskać efekt równomiernie wygładzonych włosów. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią czas i wygodę. Wystarczy kilkuminutowa stylizacja, aby wykonać piękną fryzurę na cały dzień.

Jest to urządzenie, które doskonale nadaje się do prostowania włosów kręconych, niesfornych i grubych. Łatwe w obsłudze, pozwala na samodzielne prostowanie włosów trudnych, gwarantując naturalny efekt. Syntetyczne kolce tworzą owalną szczotkę, która pozwala na wygodne rozczesywanie oraz delikatne stylizowanie włosów, nie szarpiąc ich. Stylizację wykonuje się na suchych włosach, powolnym ruchem przeczesując włosy od nasady aż po końce nadając im gładkość i blask.

Dodatkowym atutem urządzenia jest jonizacja, dzięki której włosy nie elektryzują się, nie puszą, utrzymują naturalne nawilżenie i elastyczność.

Dla bezpieczeństwa w szczotce prostującej znajduje się system, który automatycznie wyłącza urządzenie po około 60 minutach. Wyświetlacz LCD oraz obrotowy przewód o długości 2,7m zapewniają łatwość używania.

Ceramiczne płytka grzewcza szczotki bardzo szybko uzyskuje pożądaną temperaturę i równomiernie rozkłada ciepło, nagrzewając się od 160°C -210°C. Taka skala regulacji temperatury pozwala na jej właściwe dostosowanie do kondycji i rodzaju włosów. Jeśli masz włosy delikatne i cienkie, wystarczy ustawić szczotkę na 160°C-180°C. Do układania włosów grubych i niesfornych temperatura powinna być wyższa.

Kompaktowe rozmiary szczotki sprawiają, że idealnie nadaje się do stylizacji włosów w podróży oraz wszędzie tam, gdzie nie możemy zabrać ze sobą całego zestawu akcesoriów, a zależy nam na perfekcyjnie wyglądającej fryzurze.

Prostota użytkowania oraz fantastyczny efekt końcowy to najważniejsze powody, dla których ta szczotka to absolutny must have.

Na podstawie materiałów Fale Loki Koki

02 gru 2016