Prosalon MED – seria intensywnie wzmacniająca włosy

Prosalon MED – seria intensywnie wzmacniająca włosy

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Wzmocnienie_Zamkniete_kompGdy włosy wymagają intensywnej kuracji… odbudowę i wzmocnienie czas zacząć!

Prosalon Med – seria intensywnie wzmacniającą to dwa preparaty: szampon i serum w ampułkach, przygotowane z myślą o włosach osłabionych i zniszczonych.

Główne składniki aktywne: keravis, wyciąg z 7 ziół, kompleks witamin: A, E, F, H i B5

Specjalnie dobrany kompleks składników aktywnych pomaga odzyskać im siłę i witalność. Keravis – nowatorski składnik pochodzenia roślinnego – działa we wnętrzu włosa, przeciwdziałając łamliwości oraz zwiększając jego odporność na rozciąganie. Tworzy wokół włosa film ochronny, wygładzając jego powierzchnię i zapobiegając uszkodzeniom. Wyciągi ziołowe z krwawnika, skrzypu, pokrzywy, rozmarynu, szałwii, lipy oraz brzozy działają regenerująco, stymulująco i odświeżająco na skórę głowy, poprawiając ogólną kondycję mieszków włosowych. Witaminy A, E, F, H i B5 mają intensywne działanie odżywcze, nawilżające oraz chronią przed działaniem wolnych rodników.

Regularne stosowanie sprawia, że włosy zyskują zdrowy wygląd, gładkość i połysk. W skład serii wchodzą:

Szampon
Delikatny szampon doskonały do codziennej pielęgnacji włosów. Przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Posiada doskonałe właściwości myjące, pozostawia włosy dobrze odżywione, wzmocnione i odporne na uszkodzenia.
Pojemność: 275 g

Serum w ampułkach
Intensywnie działający, skoncentrowany preparat zamknięty w ampułce. Formuła opracowana do stosowania miejscowego. Serum posiada bardzo silne właściwości wzmacniające i regenerujące, przeciwdziała łamliwości, zapobiegając uszkodzeniom włosów. Odświeża i tonizuje skórę głowy, poprawiając ogólną kondycję mieszków włosowych. Lekka konsystencja produktu nie obciąża włosów i szybko wysycha. Serum nie pozostawia tłustej warstwy na skórze głowy.
Pojemność: 10 x 8 ml

www.chantal.com.pl/pl/prosalon

Na podstawie materiałów Chantal

20 gru 2017