Rain Dance Artègo

Rain Dance Artègo

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

rain_dance_artegoCenne olejki i składniki naturalne zawarte w 5 kosmetykach RAIN DANCE zapewniają: blask, miękkość, łatwe rozczesywanie i przywracają naturalną równowagę włosom.

Kosmetyki RAIN DANCE nie zawierają siarczanów i fosforanów (brak SLS-SLES) oraz parabenów, formaldehydu oraz wazeliny.

RAIN DANCE to połączenie szlachetnych i cennych ekstraktów naturalnych, które nawilżają i odżywiają włosy, nadając im blask, jedwabistą miękkość i piękno. Fascynujący zapach, jednocześnie delikatny i intensywny, pozostawia włosy pachnące przez długi czas.

SKŁADNIKI AKTYWNE
Hydrolizowana keratyna – Składnik ten dociera do uwrażliwionych włókien włosów i odbudowuje je od wewnątrz.
Proteiny jedwabne – Uzyskiwane z nici wytwarzanej przez jedwabniki (Bombyx mori). Proteiny jedwabiu tworzą cienką, niewidoczną powłokę, która chroni włosy. Zapewniają włosom miękkość w dotyku. Proteiny serycyny gwarantują maksymalne nawilżenie dzięki zdolności do wiązania wody.
Zielona kawa – Naturalny przeciwutleniacz uzyskany z odmoczonych, niegotowanych i nieprażonych ziaren kawy arabica. Zielone ziarna kawy są bogate w substancje o silnym działaniu przeciwutleniającym, zapobiegającym starzeniu i powstawaniu wolnych rodników.

SKŁADNIKI ZAPACHOWE
Kasjowy olejek zapachowy – Intensywny i aromatyczny olejek. Jest stosowany w aromaterapii z uwagi na właściwości stymulujące i rewitalizujące.
Olejek z trawy cytrynowej – To lekki olejek o kolorze indyjskiego słońca i intensywnym zapachu. Wykorzystywany w aromaterapii z uwagi na kojące, uspokajające właściwości pobudzające układ odpornościowy.

Pianka intensywnie nawilżająca włosy RAIN DANCE Artègo – NOWOŚĆ

• nadaje połysk i objętość włosów
• sprawia, że włosy stają się bardziej elastyczne, miękkie i nie elektryzują się
• delikatnie utrwala fryzurę

Pojemność: 150 ml

 

www.artego.pl

Na podstawie materiałów Artègo

14 gru 2015