RefectoCil Brow Styling Strips – paski do regulacji brwi

RefectoCil Brow Styling Strips – paski do regulacji brwi

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

refectocil-paski-do-depilacjiRefectoCil Brow Styling Strips pozwalają uzyskać wymarzony efekt idealnie wydepilowanych brwi.

Każda z nas doskonale wie, jak ważna jest prawidłowa regulacja brwi, która przede wszystkim powinna być dopasowana do kształtu twarzy. Subtelny łuk brwiowy z pewnością podkreśli urodę nadając oczom piękną oprawę.

Na samym początku powinniśmy przyjrzeć się dokładnie swojej twarzy i zastanowić nad jej kształtem, tak aby prawidłowo wyregulować włoski. Musimy również pamiętać, że bez względu na to, czy nasza twarz jest owalna, okrągła, podłużna, trójkątna, kwadratowa czy sercowata najmodniejsze w tym sezonie są naturalne brwi o pełnym kształcie. Zbyt mocno wydepilowany łuk brwiowy, który przypomina cienką kreskę wygląda dziwnie i jest już po prostu niemodny. Dlatego elastyczne paski do depilacji brwi RefectoCil Brow Styling, są idealnym rozwiązaniem, pozwalającym w szybki sposób uzyskać wymarzony rezultat. Są one ukształtowane w taki sposób, aby dostosować się do każdej brwi, czego efektem jest wyraźnie szerzej otwarte i lekko uniesione do góry oko.

RefectoCil Brow Styling Strips pozwalają uzyskać  wymarzony efekt idealnie wydepilowanych brwi. Paski ukształtowane są w taki sposób, żeby dostosować się do każdej brwi, a co najważniejsze najwyżej położony punkt jest zawsze tak usytuowany, żeby  bez względu na kształt twarzy uzyskać rewelacyjny efekt wyraźnie szerzej otwartego i lekko uniesionego do góry oka. Warto również zaznaczyć, że jeśli widoczne są luki między paskiem, a brwią oznaczające, że w danym miejscu powinnyśmy pozwolić rosnąć włoskom można je zabarwić henną, dzięki czemu uzyskamy naturalny wygląd pozwalając jednocześnie odrosnąć włoskom.

Opakowanie zawiera:
30 par pasków podstawowych
60 pasków dodatkowych

Znajdź nas na Facebooku: www.facebook.com/RefectocilPolska

Zapraszamy także na: www.refectocil.pl

Na podstawie materiałów Progress Września

29 maj 2019