RefectoCil Lash & Brow Booster

RefectoCil Lash & Brow Booster

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

3-09-2018-refectocil-booster-10-tygodniowa kuracja do brwi i rzęs! Wyraźnie gęstsze, dłuższe i grubsze rzęsy w zaledwie 6 tygodni!

RefectoCil Lash & Brow Booster jest naturalną alternatywą dla sztucznych rzęs, makijażu permanentnego i zalotki. Rozwiązuje problem nadmiernie wyskubanych brwi oraz zbyt krótkich rzęs.

Innowacyjny aplikator 2w 1! W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów na rynku, idealnie nadaje się do naniesienia serum zarówno na brwi jak i rzęsy! Jego cienka końcówka idealnie dopasowuje się  do linii rzęs, a szeroki spód do aplikacji produktu na brwi. Nie ma konieczności zakupu dwóch odrębnych produktów!

Już nie musisz kupować 2 oddzielnych produktów do pielęgnacji brwi i rzęs! Unikalna formuła 2w1 to wszystko czego potrzebujesz! 6ml pojemniczek zawiera produkt który wystarczy na min 10 tygodni kuracji.

93% osób potwierdziło wydłużenie, zagęszczenie i pogrubienie włosków brwi oraz rzęs o 56% w jedyne 6 tygodni!

Formuła zawiera substancje naturalne.

Efekt: pozytywny wpływ na fazę wzrostu włosa

Badania:
Przebadany dermatologicznie
Testowany okulistycznie
Nie zawiera syntetycznych hormonów
Wolny od prostamidów i substancji zapachowych

Lash & Brow Booster to idealny ostatni krok w zabiegu stylizacji brwi i rzęs. Oferuje długotrwałe rozwiązanie dla nadmiernie wyskubanych brwi i zbyt krótkich rzęs. Odrastające włoski klienta mogą być idealnie wystylizowanym na następnym spotkaniu w ulubionym gabinecie kosmetycznym!

Odwiedź nas na FB @RefectoCilPolska lub na www.refectocil.pl

Na podstawie materiałów Progress Września

04 wrz 2018