RefectoCil Sensitive

RefectoCil Sensitive

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

RefectoCil, specjalista i światowy lider w dziedzinie koloryzacji rzęs i brwi, opracował idealne rozwiązanie dla klientów ze skłonnością do podrażnień oraz alergii.

RefectoCil rozumie, jak doskonale podkreślone oczy przyczyniają się do dobrego samopoczucia każdej kobiety. Teraz kobiety o wrażliwej skórze mogą korzystać z zalet koloryzacji brwi i rzęs!

RefectoCil Sensitive – jest żelową henną* skomponowaną na bazie naturalnych składników roślinnych oraz azotanu srebra. Dzięki swej unikalnej formule i innowacyjnemu, dwuetapowemu sposobowi aplikacji, znajduje zastosowanie podczas zabiegów wykonywanych na osobach o delikatnej cerze, skłonnych do podrażnień oraz podatnych na alergie.

Zawiera: wyciąg z krwawnika, ekstrakty z: kasztanowca, nagietka, zielonej herbaty, hortensji, krokosza, dziurawca, chińskiego Galle, jałowca, orzecha włoskiego, borówki, pokrzywy, czerwonego wina. PRODUKT NIE ZAWIERA PPD, został przetestowany okulistycznie oraz dermatologicznie.

RefectoCil Sensitive jest dostępny w 3 odcieniach:

Czarny – Nadaje intensywną, pełną blasku, głęboką czerń. Jest przeznaczony do koloryzacji bardzo ciemnych brwi oraz rzęs.

Ciemny brąz – Podkreśla naturalny kolor ciemnego brązu, jednocześnie nadając mu głębi. Przeznaczony do włosków w odcieniach ciemnego i średniego brązu.

Średni brąz – Podkreśla odcienie ciepłego brązu. Dedykowany rzęsom i brwiom w odcieniach ciemnego blondu oraz jasnego brązu.

Procedura jest całkowicie bezpieczna, a dodatkowo wykonuje się ją w ekspresowym czasie. Oszałamiający efekt koloryzacji utrzymuje się do 6 tygodni!

Innowacyjna 2-stopniowa aplikacja, która trwa zaledwie trzy minuty:

Przygotowanie skóry i okolic oczu przed zabiegiem:

W pierwszej kolejności jeśli zachodzi taka potrzeba należy usunąć soczewki, kolejno oczyścić i odtłuścić okolice oczu wykorzystując w tym celu RefectoCil Eye Make-up Remover. Następnie zabezpieczyć dolną powiekę przed przebarwieniami za pomocą silikonowych płatków ochronnych RefectoCil Silicone Pads. Na tym etapie można również nanieść na górną powiekę odrobinę kremu RefectoCil Skin Protective Cream & Eye Mask by zabezpieczyć ją przed ewentualnymi przebarwieniami. Warto zauważyć iż krem posiada szereg właściwości nawilżających, działając na skórę jak maseczka!

Instrukcja użytkowania

Wycisnąć farbkę RefectoCil Sensitive Colour Gel wielkości ziarnka grochu do zagłębienia w paletce Artist Palette. Białą szpatułką, starannie rozprowadzić preparat na brwiach i rzęsach, pozostawić na 2 minuty.

Po upływie 2 minut dokładnie usunąć farbkę RefectoCil Sensitive Colour Gel przy użyciu suchego patyczka kosmetycznego.

Do drugiego wgłębienia w paletce wycisnąć niewielką ilość aktywatora w żelu Sensitive Developer Gel (wielkość ziarnka grochu), kolejno przy użyciu szarej lekko porowatej szpatułki starannie nanieść preparat na włoski i dokładnie rozprowadzić w miejscach w których uprzednio została nałożona, żelowa farbka. Na tym etapie należy pracować bardzo precyzyjnie by nie zabarwić skóry w niepożądanych miejscach. Czas działania to 1 minuta!

Usunąć developer w żelu za pomocą wilgotnego wacika kosmetycznego.

UWAGI!

Nie należy łączyć ze sobą zawartości wyżej wymienionych produktów (farby z aktywatorem w żelu) na paletce. Produkty te muszą być nakładane osobno, jeden po drugim.

W przypadku kontaktu RefectoCil Sensitive Colour Gel lub RefectoCil Sensitive Developer Gel ze skórą preparat należy usunąć przy użyciu zmywacza RefectoCil Sensitive Tint Remover, tradycyjny zmywacz nie usunie śladów powstałych w wyniku koloryzacji RefectoCil Sensitive.

Jeśli pragniesz osiągnąć jak najlepsze efekty koloryzacji z żelową henną* RefectoCil Sensitive i uczynić zabieg jeszcze prostszym, mamy dla Ciebie 5 wskazówek, które możesz wykorzystać!

Przed zabiegiem konieczne oczyść oraz odtłuść okolice oczu, w tym: rzęsy i brwi. Wykonaj tę czynność nawet w przypadku gdy Klient nie ma nałożonego makijażu. W tym celu najlepiej sprawdza się RefectoCil Sensitive Tint Remover.

Upewnij się, że okolice oczu, rzęsy i brwi są całkowicie suche, w razie konieczności osusz je całkowicie za pomocą bawełnianego wacika kosmetycznego.

Do usunięcia żelowej henny*, lub RefectoCil Developer Gel używaj tylko i wyłącznie suchych wacików kosmetycznych.

Przed aplikacją RefectoCil Developer Gel, upewnij się, że pozostałości żelowej henny* zostały całkowicie usunięte z rzęs/brwi.

Podczas aplikacji produktu RefectoCil Developer Gel na wyznaczone obszary upewnij się, że produkt jest całkowicie przezroczysty.

RefectoCil Developer Gel, 60 ml – Jedna tuba developera (60ml) pozwoli na wykonanie zabiegów z użyciem 4 tubek farb RefectoCil Sensitive.

Więcej informacji na:
https://refectocil.pl/

Facebook Instagram Twitter Youtube

Oficjalny partner marki:
PH Progress Września
https://ph-progress.pl/

Na podstawie materiałów Progress Września

30 wrz 2020