Refibra… by odżywić zniszczone włosy

Refibra… by odżywić zniszczone włosy

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Seria RefibraElgon prezentuje kurację dla ekstremalnie zniszczonych włosów.

Linia kosmetyków Refibra:
• powstała w wyniku badań nad głównymi przyczynami powodującymi uszkodzenie włosów, a na celu ma przeciwdziałanie tym przyczynom;
• składa się z trzech wzajemnie uzupełniających się produktów, które mogą być stosowane zarówno jako jednorazowe rozwiązanie, jak i długotrwała terapia podtrzymująca;
• w naturalny sposób przywraca włosom zdrowy wygląd, łącząc ze sobą korzystne oddziaływanie wodorostów, minerałów oraz Redoxiny;
• reprezentuje szczyt osiągnięć w branży fryzjerskiej, zapewniając znaczną przewagę nad konkurencją, dla tych, którzy zdecydują się na stosowanie Refibry.

Najlepsze z możliwych rozwiązań to Refibra
Choć wydawałoby się, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest obcięcie zniszczonych włosów, profesjonalny fryzjer musi być w stanie zaoferować intensywną kurację o długotrwałym efekcie regeneracyjnym. Kosmetyki z serii Refibra nadają się do tego idealnie, ponieważ stworzono je specjalnie z myślą o ekstremalnie zniszczonych włosach.

Seria Refibra zawiera:
• Refibra Restoring Shampoo (szampon rekonstrukcyjny)
• Refibra Concentrated Restoring Mask (skoncentrowana maska rekonstrukcyjna)
• Refibra Restructuring Cosmetic Lotion (rekonstrukcyjny płyn)
Trzonem kuracji Refibra jest szampon, który łączyć należy z maską bądź płynem w ampułkach.

Refibra Restoring Shampoo działa zarówno na włosy, jak i skórę głowy, oczyszczając i rekonstruując je. Szampon zwiększa objętość u nasady, sprawiając, że włosy stają się bardziej odporne na wpływ czynników zewnętrznych.

Refibra Concentrated Restoring Mask odbudowuje i odżywia zniszczone włosy. Silnie wpływa na rekonstrukcję włókien włosa i odbudowuje hydrolipidową barierę ochronną skóry, dzięki czemu włosy stają się gęstsze, miękkie i błyszczące.

Refibra Restructuring Cosmetic Lotion odbudowuje, odżywia i zwiększa gęstość włosów, chroniąc je przed dalszymi uszkodzeniami.

Kuracja rekonstrukcyjna
Kuracja rekonstrukcyjna Refibra może się różnić w zależności od pożądanego efektu końcowego: dla natychmiastowego efektu zastosuj Restoring Shampoo (szampon) z Concentrated Restoring Mask (maska). Dla terapii podtrzymującej zastosuj Restoring Shampoo (szampon) z Restructuring Cosmetic Lotion (płyn w ampułkach).

Naturalne składniki w kosmetykach z serii Refibra
Wodorosty, minerały oraz Redoxina zawarte są w każdym z produktów serii Refibra. Chrząstnica kędzierzawa wraz z minerałami umożliwiają rekonstrukcję, podczas gdy Redoxina chroni włosy.

Wszystkie produkty serii Refibra są w 100% wolne od parabenów.

www.elgon.pl

Na podstawie materiałów FUH Afro

08 wrz. 2015