Rewolucyjna lodowa kuracja do włosów – Hair.Toxx

Rewolucyjna lodowa kuracja do włosów – Hair.Toxx

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

sapo_wiekszeKrioterapia do włosów to rewolucyjny zabieg, który odbudowuje zniszczone i delikatne włosy.

Wykorzystując ekstremalnie niskie temperatury, działa na włosy na zewnątrz i od wewnątrz, naprawiając i uzupełniając uszkodzone włókna.

Technologia ta za pomocą niskiej temperatury wtłacza do kory włosa składniki odżywcze i kwas hialuronowy, pozwalając na wydłużenie efektów kuracji kosmetykami Hair.Toxx.

Urządzenie Frozen Machine osiąga temperaturę -16ºC w zaledwie 60 sekund, gwarantując maksymalną absorpcję składników odżywczych, pochodzących z produktów Hair.Toxx. Ekstremalnie niska temperatura tworzy specjalną tarczę wokół włosów, „zamrażając” składniki odżywcze na poziomie molekularnym. Urządzenie jest przeznaczone wyłącznie dla salonów fryzjerskich.

Gentle Clarifier – głęboko oczyszczający szampon przed zabiegami
Łagodny szampon Hair.Toxx całkowicie usuwa wszelkie pozostałości i zanieczyszczenia, nie uszkadzając ani nie obciążając włosów. Przygotowuje włosy do zabiegu Hair.Toxx.

Protective Masque – odbudowująca i regenerująca maska
Maska Hair.Toxx Protective Masque łączy ze sobą łuski oraz włókna włosa, nadając włosom zdrową teksturę, miękkość i elastyczność. Pozostawia włosy promienne i miękkie w dotyku.

Revitalizing Serum – odżywienie i ochrona
Hair.Toxx Revitalizing Serum rewitalizuje włosy, działając bezpośrednio na ich korę, w efekcie zapewnia odmłodzenie i ochronę. Serum przywraca także pożądany poziom nawilżenia warstwy lipidowej włosów. Ma moc przywracania równowagi lipofilowej. Ponadto preparat oddziałuje ze strukturami włoskowatymi we włosach, uzupełniając naturalną warstwę lipidową utraconą w wyniku uszkodzeń środowiskowych i chemicznych.

frozen machineFrozen Machine i Frozen Flat Iron pozwalają na zdecydowane zwiększenie skuteczności kuracji Hair.Toxx Full Treatment. Narzędzia te gwarantują maksymalną absorpcję składników odżywczych zawartych w produktach Hair.Toxx. Działają na poziomie molekularnym, tworząc osłonę wokół pasma włosów i regenerując włosy od środka. To rewolucyjnerozwiązanie do odbudowy włosów.

Technologia ta „zamraża” składniki odżywcze w korze włosa, pozytywnie wpływając na zdrowie włosów. Składniki odżywcze dostarczane przez Hair.Toxx Full Treatment działają na włosy przez dłuższy czas, zapewniając lepsze odżywianie i ochronę.

Kontakt: biuro@sapo.pl

Na podstawie materiałów Sapo

12 cze 2019