Rica – inspiracje czerpiemy z natury

Rica – inspiracje czerpiemy z natury

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Rica to rodzinna firma sycylijska z siedzibą w Katanii. Jej początki sięgają roku 1994. Dziś Rica obecna jest w ponad 60 krajach na całym świecie.

Naszą misją jest tworzenie naturalnych kuracji w trosce o piękno ciała i umysłu. Korzystamy przy tym z bogactwa zasobów naturalnych Sycylii i znajdującego się na niej wulkanu Etna.

Do produkcji używamy surowców i składników regionalnych, pochodzących ze źródeł odnawialnych.

Marka postawiła sobie za cel stworzyć swoją gamę produktów w taki sposób, aby wychodziła naprzeciw oczekiwaniom fryzjerów, była zrozumiała i prosta w użyciu.

rica_colorica

Trwała koloryzacja Colorica

To o wiele więcej niż koloryzacja, to prawdziwy zabieg pielęgnacyjny. Prosta w użyciu trwała koloryzacja, bezpieczna dla włosów, bazująca na składnikach naturalnych i zapewniająca długo utrzymujący się kolor.

rica_cromearth

Rewolucja! Maski pigmentacyjne Cromearth

Najnowsza generacja masek o kwaśnym pH zawierających naturalne pigmenty, idealne do odświeżenia koloru włosów oraz do personalizacji refleksów koloru naturalnego bądź kosmetycznego.

rica_opuncja

Nowość – odżywczy olej z opuncji

Nowa linia produktów do pielęgnacji włosów na bazie unikalnego olejku z opuncji, bardzo rzadkiego i drogocennego olejku ekstrahowanego z czystych nasion i kladodii opuncji figowej, rośliny pochodzącej z regionu Morza Śródziemnego.

rica_naturica

Linia Naturica – pielęgnacja i stylizacja

Linia odpowiadająca na wszystkie potrzeby włosów. Dzięki naturalnym formułom produkty Naturica odżywiają, nawilżają, wzmacniają i chronią włosy przed działaniem smogu i zanieczyszczeń, nie szkodząc przy tym środowisku, w którym żyjemy. Kosmetyki te nie zawierają SLS, SLES, parabenów, siarczanów, sztucznych barwników i olejów mineralnych.

Jakość produktu często ulega obniżeniu przez niewłaściwe jego stosowanie, dlatego Rica zainwestowała w szeroki program szkoleniowy i inicjatywy z zakresu szkoleń technicznych na różnych poziomach nauczania. Zarządza nimi nowy zespół artystów prowadzony przez Antonio Musumeciego, dyrektora artystycznego firmy Rica.

Pragniemy zwrócić uwagę na rzemiosło, dzięki któremu produkty made in Italy zyskały prestiż. Fryzjer może ponownie odkryć w sobie ten kunszt. Stylista fryzur, podobnie jak utalentowany krawiec szyjący suknię dopasowaną do figury i podkreślającą ruchy ciała, umiejętnie żongluje cięciem i kolorem, akcentując atuty rysów twarzy.

Zwiększ zyski i wprowadź nowe usługi do swojego salonu

Zostań naszym partnerem! Zapraszamy do współpracy!

Limited Distribution sp. z o.o. s.k.
ul. Wiertnicza 169
02-952 Warszawa
tel. 727 530 040

www.ricapolska.pl

Na podstawie materiałów Rica Polska

12 gru 2018