Satuscolor – farby roślinne do włosów

Satuscolor – farby roślinne do włosów

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

CULUMNATURA® oferuje alternatywę dla konwencjonalnej koloryzacji dzięki satuscolor farbom roślinnym do włosów.

W 100% naturalna farba wyłącznie z roślinnych komponentów dostarcza przepięknych, pełnych połysku, trwałych efektów kolorystycznych, pielęgnuje i wzmacnia włosy oraz na nowo odbudowuje ich strukturę. A wszystko to z myślą o zdrowiu fryzjerek i fryzjerów, ich klientów, jak również ochronie środowiska, ponieważ zawiera tylko i wyłącznie naturalne składniki, bez obciążających, syntetycznych, szkodliwych dodatków.

Farba satuscolor punktuje dzięki wspaniałej gamie kolorów, od złocistych blond tonów, poprzez czerwone odcienie, aż do nasyconych ciemnych brązów. Ale na tym nie koniec, również ogniste kolory miedzi, żółtego i niebieskofi oletowego podkreślą niejedną osobowość. A co najciekawsze, wszystkie farby można ze sobą mieszać, co daje nieograniczoną paletę kolorystyczną, zarówno w ciepłych, jak i w zimnych tonacjach. To jeszcze nie wszystko: satuscolor farby roślinne do włosów pokrywają również siwe włosy, tworząc na naturalnych odcieniach włosów dodatkowy efekt pasemek. Można nawet powiedzieć, że koloryzacja tymi farbami nie zna ograniczeń wiekowych, ponieważ nawet osoby poniżej 16. roku życia oraz kobiety ciężarne mogą bez ryzyka koloryzować nimi włosy.

Samo dobro ze spiżarni Matki Natury sprawia, że farby satuscolor mają bardzo dużo zalet w porównaniu do tych z syntetycznymi dodatkami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o satuscolor farbach roślinnych do włosów, pracy z nimi oraz zaoferować zdrową alternatywę w swoim salonie, dbając o zdrowie własne oraz klientów, a także w zrównoważony i świadomy sposób chronić środowisko, zapraszamy na szkolenia we Wrocławiu w certyfikowanej, międzynarodowej Akademii CULUMNATURA®.

Wszystkie informacje oraz terminy znajdziesz na www.culumnatura.pl Cieszymy się na spotkanie z Tobą!

Od 1996 roku jesteśmy producentem konsekwentnie naturalnych, biocertyfikowanych produktów do skory i włosów, jak również szczerym partnerem fryzjerek i fryzjerów naturalnych oraz certyfikowanych praktyków skóry i włosów CULUMNATURA®.

Są oni holistycznie kształceni przez Akademię CULUMNATURA® w odznaczonym przez państwo przedsiębiorstwie z siedzibą w Ernstbrunn (okolice Wiednia). Łączymy piękno z naturalnością, chroniąc przy tym wszystkie stworzenia i Matkę Ziemię. Konsekwentnie. Naturalnie. Szczerze.

Na podstawie materiałów CulumNatura

19 sty 2022