Seria regeneracyjna Structure Repair Kosswell

Seria regeneracyjna Structure Repair Kosswell

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

3-09-2018-tructure-repairW skład serii wchodzą: szampon, odżywka, maska i serum.

SR Serum regenerujące do końcówek włosów
Przywraca proces odtwarzania lipidów, które uszczelniają strukturę włosa i chronią jego wnętrze. Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych, szczególnie Omega 3, pomaga stworzyć zdrowe włosy, które są odporne na uszkodzenia i rozdwajanie. Idealnie wygładza. Nie obciążając włosów zapewnia maksymalne nabłyszczenie.

SR Maska regenerująca do włosów suchych i zniszczonych
Odżywcza maska do włosów z technologią Nutri-Activecell. Pielęgnuje i regeneruje włókna kapilarne włosa, które zostały narażone na fizyczne i chemiczne oddziaływania. Lipidofilowe i hydrofilowe środki wspomagają penetrację włosa, odbudowują i wzmacniają uszkodzone mikrowłókna.

SR Szampon regeneracyjny do włosów suchych i zniszczonych
Szczególnie polecany po zabiegach rozjaśniania lub do włosów porowatych. Specjalne restrukturyzacyjne formuły zawierają aminokwasy i białka przywracające włosom siłę i ich naturalny wygląd. Zawiera filtr słoneczny dla ochrony przed promieniami UV.

SR Odżywka bez spłukiwania do włosów suchych i zniszczonych z olejkiem arganowym
Poprawia strukturę włókna włosa od pierwszej aplikacji. Odżywia, dodaje blasku i przywraca elastyczność włosom, zapobiega ich skręcaniu się i elektryzowaniu. Chroni przed promieniami UV.

www.progress.wrzesnia.pl

Na podstawie materiałów Progress Września


																							
04 wrz 2018