SIMPLE – kolekcja piękna i zaskakująca

SIMPLE – kolekcja piękna i zaskakująca

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Nowa propozycja trzebnickiego producenta mebli fryzjerskich i kosmetologicznych to produkt wysokiej jakości, który można bardzo łatwo własnoręcznie złożyć u siebie w salonie z wyborem, na życzenie, dodatkowych funkcjonalności.

simple 1 1000 pxlKolekcja SIMPLE jest przykładem niezwykłego połączenia funkcjonalności z prostotą wykonania i skandynawskiego podejścia do logistyki mebli, które jest powszechnie Państwu znane choćby poprzez potężną szwedzką firmą IKEA. Nowa propozycja trzebnickiego producenta mebli fryzjerskich i kosmetologicznych to w największym skrócie śmiałe przełożenie tej koncepcji i stworzenie produktu wysokiej jakości, który można bardzo łatwo własnoręcznie złożyć u siebie w salonie z wyborem na życzenie dodatkowych funkcjonalności. Jest to o tyle wygodne podejście, że zestaw takich mebli po wprowadzeniu do produkcji może być dostępny praktycznie od ręki. Meble w paczkach zajmują niedużo miejsca i są wygodnym produktem w transporcie. To co zwraca szczególną uwagę, to wyjątkowej jakości materiały i łatwość montażu poszczególnych elementów oraz … relatywnie niska cena za tej jakości produkt. Jest to oczywiście związane z minimalizacją kosztów złożenia mebla oraz ww. aspektów związanych z logistyką.

simple 2 1000 pxlW SIMPLE szczególną uwagę zwraca rozbudowana konsoleta, o szlachetnym wykończeniu elementów drewnianych, z bardzo funkcjonalnymi schowkami ukrytymi za szeroką płaszczyzną lustra. Ciekawe rozwiązanie zastosowano w regale , który można stosować na trzy sposoby: jako element pomiędzy konsoletami, na ścianie lub pomiędzy konsoletami. Taki zestaw będzie tworzył wtedy wersję dwustronną konsolet. Zastosowanie cargo w regale powiększa obszar operacyjny i oszczędza przestrzeń użytkową lokalu. Dwa wymiary recepcji oraz możliwości  opcjonalnego wyposażenia recepcji o w szuflady zamykane powoduje, że kolekcja ta może być wyposażeniem zarówno niewielkiego jak i dużego salonu. Całość kolekcji dopełnia ciekawa stylistycznie biała bryła recepcji uzupełniona o detale z fakturą naturalnego drewna.

Zobacz więcej

 

Na podstawie materiałów Panda Trzebnica

 

08 cze 2016