Solfine Crema Color – trwała farba do włosów z amoniakiem

Solfine Crema Color – trwała farba do włosów z amoniakiem

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Klasyczna koloryzacja wzbogacona olejkiem kokosowym

Crema Color wzbogacona jest naturalną formułą na bazie olejku kokosowego. Produkt charakteryzuje się przyjemnym cytrusowo-kwiatowym zapachem. Farba zapewnia maksymalne krycie i ma bogate oraz długotrwałe kolory.

Doskonały produkt do całkowitego pokrywania siwych włosów, nawet tych najbardziej upartych i najtrudniejszych do zafarbowania.

Zaawansowana technologia farmaceutyczna zapewnia jednolite wnikanie pigmentów w głębsze warstwy struktury włosów, gwarantując doskonałe krycie siwych/białych włosów oraz znakomitą odporność na blaknięcie.

Nawilżające i ochronne działanie zawartego w formule olejku kokosowego zmniejsza objawy podrażnienia naskórka i zapewnia połyskliwe kolory o żywym i trwałym ubarwieniu.

Olejek kokosowy

Olejek ten jest tłoczony na zimno z miąższu kokosowego i stanowi jeden z najpowszechniej używanych i najcenniejszych składników do pielęgnacji włosów. Pełen rozmaitych nasyconych kwasów tłuszczowych i bardzo podobny do naturalnie występujących na włosach tłuszczów olejek kokosowy zapewnia podczas procesu farbowania silne nawilżenie i ochronę, zwiększając kosmetyczne działanie produktu Crema Color i jego łagodność dla włosów i skóry głowy.

Facebook: Solfine Polska

Na podstawie materiałów Solfine

20 sty 2022