Sprawne zarządzanie salonem z E-KAJET Wella

Sprawne zarządzanie salonem z E-KAJET Wella

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

wella-dom-wella-ekajet-grafika

Wella Professionals od lat kreuje trendy w sztuce fryzjerskiej, jednocześnie wyznaczając standardy świadczenia usług dla salonów fryzjerskich. Fryzjerzy, współpracujący z marką, mają dostęp do nowych rozwiązań biznesowych i udogodnień. Najnowsze rozwiązanie Wella – E-KAJET pomoże jeszcze sprawniej zarządzać salonem.

E-KAJET Wella to innowacyjne rozwiązanie technologiczne, które ułatwi funkcjonowanie każdego salonu fryzjerskiego. Umożliwia zarówno intuicyjną obsługę rezerwacji wizyt, a także daje dostęp do pełnej bazy profesjonalnych produktów do włosów z portfolio Domu Wella. Jest to prosta w obsłudze aplikacja do zarządzania salonem, którą można nawigować za pomocą eleganckiego i nowoczesnego tabletu. Klienci korzystający z tego rozwiązania mają również dostęp do zdalnego i bezpłatnego wsparcia technicznego.

E-KAJET umożliwia wygodne zarządzanie salonem bez konieczności korzystania z komputera. Aplikacja pozwala zarówno na zatwierdzanie wizyt klientów w elastyczny sposób, a także stanowi swego rodzaju archiwum, w którym można szybko znaleźć informacje na temat klientów, w tym całą historię wizyt. To także doskonały dostęp do pełnej bazy produktów oraz sprawny system zarządzania magazynem produktów Wella. Zaletą rozwiązania jest również to, że pozwala ono być w bezpośrednim kontakcie z doradcą handlowym.

Aplikacja posiada również właściwości newslettera. Dzięki E-KAJETOWI można wysłać zarówno automatyczne przypomnienia za pomocą SMS o zbliżającej się wizycie, a także życzenia okolicznościowe lub informacje o akcjach specjalnych, promocjach i usługach dostępnych w salonie.

Więcej na: http://ekajet.pl/wella

Na podstawie materiałów Wella Professionals

02 gru 2016