Styling Tools – nowoczesny styling od włoskiej marki Fanola

Styling Tools – nowoczesny styling od włoskiej marki Fanola

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

_T4A6447 prodotti backstageLinia Styling Tools to kompletna oferta produktów do stylizacji włosów, stworzona przez specjalistów dla salonów fryzjerskich. To innowacyjne, funkcjonalne i profesjonalne produkty, które zaspokoją potrzeby kreatywności i niezawodności każdego fryzjera.

Styling Tools to profesjonalne produkty pozwalające jak najpełniej wykorzystać Twój potencjał oraz odkryć wszystkie właściwości kosmetyku. Zaawansowana technologia zapewnia większą wartość użytkową produktu.

Linia Styling Tools składa się z dwóch grup produktów: Fixing (nadająca utrwalenie) oraz Control and Bright (kontrola i blask). To produkty, które pozwalają stylistom wyrazić swoją kreatywność. Do stosowania z termo narzędziami (prostownicą, lokówką, suszarką), zapewniają maksymalną wydajność i długotrwałe efekty stylizacji.

Produkty z linii Styling Tools zostały stworzone w oparciu o następujące technologie:

Humidity Free Technology – Utrwalenie fryzury, ochrona oraz walka z puszeniem się włosów.

Thermo Technology – Profesjonalne produkty, które są aktywowane przez ciepło; chronią włosy przed ciepłem prostownicy, suszarek i innych akcesoriów termicznych.

Memory Technology – Kreatywna stylizacja. Produkty z technologią pamięci są reaktywowane wodą, co pozwala na dłuższe utrzymywanie efektów stylizacji.

www.fanola.com.pl

Na podstawie materiałów Sapo

27 lis 2017