Szampony i odżywki Alchemic z pigmentami do pielęgnacji koloru

Szampony i odżywki Alchemic z pigmentami do pielęgnacji koloru

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Davines Alchemic LRKolor włosów świeży i intensywny jak po wyjściu od fryzjera to marzenie wielu kobiet. Odnowiona linia Davines Alchemic to odpowiedź na to marzenie. Sześć odcieni szamponów i odżywek z pigmentami pielęgnuje ciepłe i chłodne blondy, odcienie brązu, czerwieni i miedzi. Fryzjer może także w salonie stworzyć spersonalizowane mieszanki kolorystyczne.

Odnowione i ulepszone formuły Alchemic zawierają jeszcze więcej składników biodegradowalnych pochodzenia naturalnego, a także większą ilość czystych pigmentów, przez co efekty kolorystyczne są jeszcze bardziej wyraźne.

Słowo „Alchemic” pochodzi od „alchemii”, starożytnej nauki bazującej na chemii, obserwacji natury, wiedzy o roślinach, filozofii i geometrii. Natura i wiedza człowieka są ściśle związane z linią Alchemic Davines, poprzez naturalne formuły stworzone przy wykorzystaniu zaawansowanej wiedzy naukowej.

Jak działa Alchemic?
Alchemic to szampony i odżywki intensyfikujące i rozświetlające zarówno naturalny, jak i kosmetyczny kolor włosów.
Świetnie się sprawdzą do odżywienia koloru, nadania mu blasku i pielęgnowania go po usłudze koloryzacji lub w przypadku włosów naturalnych, pomogą zneutralizować ciepłe odcienie przy siwych włosach, a także platynowym blondzie. W przypadku włosów koloryzowanych: pigmenty zawarte w kosmetykach Alchemic łączą się z farbowanymi włosami, zachowując intensywność koloru pomiędzy kolejnymi zabiegami koloryzacji. Z kolei kolor włosów naturalnych staje się rozświetlony i podkreślony, a same włosy pozostają wzmocnione, chronione, pełne blasku i wzbogacone o mieniące się refleksy.

Sześć kolorów Alchemica do sześciu odcieni włosów
Dostępnych jest 6 zestawów kolorystycznych składających się z szamponu i odżywki:

Silver – do włosów jasnych, platynowych włosów blond, rozjaśnianych lub siwych
Golden – do złotych i miodowych włosów blond
Tobacco – do włosów brązowych lub jasnobrązowych
Chocolate – do włosów ciemnobrązowych i czarnych
Red – do włosów w odcieniach czerwieni lub mahoniu
Copper – do włosów miedzianych

Fryzjer może również przygotowywać dla swoich klientek spersonalizowane mieszanki kolorystyczne, dobierając je do ich koloru włosów.

Szampony Alchemic
Szampony zawierają witaminę B, która nawilża, zmiękcza włosy i chroni je przed uszkodzeniami. Do tego formułę tworzy 97% składników biodegradowalnych, 88% składników pochodzenia naturalnego, 100% naturalnych surfaktantów. Szampony nie zawierają silikonów, parabenów ani siarczanów.

Odżywki Alchemic
Odżywki zostały wzbogacone o olejek jojoba, który nabłyszcza, nadaje miękkość i odżywia. Zawierają też jeszcze więcej czystych pigmentów. Do tego formułę tworzy 98% składników biodegradowalnych i 95% składników pochodzenia naturalnego. Formuła nie zawiera silikonów i parabenów.

Opakowania przyjazne środowisku
Butelki szamponów i słoiczki odżywek Alchemic wyprodukowane są z plastiku pochodzącego z recyklingu. Zostały oklejone etykietami na kleju organicznym, aby zminimalizować wpływ na środowisko naturalne. Emisja dwutlenku węgla, który generuje produkcja, jest kompensowana przez sadzenie drzew.

Na podstawie materiałów Davines

15 lis 2017