Takiej dezynfekcji jeszcze nie było – pistolet Streamer Gun

Takiej dezynfekcji jeszcze nie było – pistolet Streamer Gun

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Oryginalny Streamer Gun – dbamy o to, co najważniejsze

Streamer Gun to innowacyjne urządzenie, dzięki któremu w prosty i pewny sposób można zdezynfekować wszystkie, nawet trudno dostępne powierzchnie użytkowe w salonie. Dzięki wytwarzaniu nano-mgły na bazie środków bakteriobójczych możesz dotrzeć do najbardziej kłopotliwych miejsc i mieć pewność, że Twój salon został dokładnie odkażony, a Ty i Twoi klienci jesteście w nim bezpieczni.

Skuteczny w ochronie przed wirusami

Biorąc pod uwagę obecną sytuację związaną z pandemią i nowe potrzeby wynikające z zagrożenia koronawirusem, marka Beardburys opracowała innowacyjny produkt do czyszczenia i dezynfekcji, umożliwiający profesjonalistom sprawną pracę, zapewniając zaufane i bezpieczne miejsce dla klientów. Beardburys Streamer Gun to narzędzie, które pozwala na czyszczenie i dezynfekcję stanowiska pracy i narzędzi w szybki, wydajny i bezpieczny sposób między klientem a klientem.

Rekomendowane przez WHO

W urządzeniu używa się roztworu, który jest bezpieczny i skuteczny w walce z koronawirusem i jest rekomendowany przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Ponadto jest to niskokosztowe rozwiązanie, co oznacza, że w tej trudnej sytuacji nie trzeba wydawać ogromnych pieniędzy na produkty do dezynfekcji salonu w codziennej pracy.

Światowa Organizacja Zdrowia zaleca mieszanie 30 ml zwykłego wybielacza bez detergentu, który mamy w domu, na każdy litr wody. Biorąc pod uwagę wielkość zbiornika Streamer Gun, mieszamy 7,5 ml wybielacza z 250 ml wody destylowanej. Bardzo ważne jest, aby upewnić się, że woda, którą mieszamy, jest zawsze wodą destylowaną, aby uniknąć uszkodzenia naszego narzędzia.

Specyfikacja urządzenia:
Beardburys StreamerGun posiada znak CE
Pojemność zbiornika na wodę: 260 ml
Moc: 1200 w
Rodzaj wtyczki: EU Plug (220v),
Napięcie: 220v / 240v 50 HZ
Objętość oprysku / objętość powietrza: 22 ml / min
Kabel: ok. 3 m

Pobierz ofertę

Zobacz, jak działa pistolet STREAMER GUN!

Zeskanuj TELEFONEM kod QR i zobacz video:

lub kliknij link poniżej:

https://youtu.be/DN5makoEvEI

Na podstawie materiałów Fale Loki Koki

30 lip 2020