Toner do włosów blond Kosswell Matiza 01

Toner do włosów blond Kosswell Matiza 01

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Decydując się na koloryzację w tonacjach blondów, w naszych głowach tworzą się obrazy pięknych, żywych, pełnych głębi koloru włosy. I rzeczywiście opuszczając salon fryzjerski cieszymy się nowym kolorem, jednak z uwagi na trudności w utrzymaniu zniewalającego blondu, to uczucie nie trwa długo.

Nawet najlepsza farba do włosów po jakimś czasie płowieje, tracąc tym samym swój pierwotny blask i kolor. Już po kilku myciach mogą pojawić się prześwitujące, nieestetyczne żółte pasemka w miejscach, gdzie wcześniej prezentowały się świetliste refleksy. W tym momencie nasuwa się pytanie Czy można sobie poradzić z tym problemem? A nasza odpowiedź na nie brzmi: Oczywiście, że tak! Naszym sprzymierzeńcem w walce  o wymarzony blond jest toner do włosów, a mianowicie Kosswell Professional Matiza 01!

Co to jest toner do włosów Matiza 01?

Jest to profesjonalny toner do włosów od cenionej na rynku fryzjerskim hiszpańskiej marki Kosswell Professional. Stanowi on świetną alternatywę dla farby, ponieważ toner do włosów Matiza 01 w swoim składzie zawiera nie tylko pigmenty koloryzacyjne, ale także wiele dobroczynnych komponentów, jak np. pełen witamin i minerałów olejek różany oraz bogaty w antyoksydanty wyciąg z pestek winogron. Dzięki temu zyskasz nie tylko odświeżony kolor blondu, pozbędziesz się niechcianych żółtych refleksów, ale również zyskasz dodatkową pielęgnację włosów!

Jak działa toner do włosów?

Toner do włosów Kosswell Matiza 01 wzbogacony został o innowacyjny pigment, który skutecznie niweluje niechciany odcień włosów powstały w wyniku rozjaśnianiania, koloryzacji lub dekoloryzacji. Zawarte w tonerze do włosów niebieskie pigmenty, nadają chłodny, czysty odcień blondu. Nie bez powodu wybrano ten kolor pigmentów. Barwy leżące naprzeciwko siebie, w dobrze znanym fryzjerom, kole barw neutralizują się, a tak właśnie dzieje się w przypadku koloru żółtego i niebieskiego. Tym samym toner do włosów Matiza01 nadaje pasmom subtelną poświatę w tonacjach szarości, perły lub fioletu. Efekt końcowy uzależniony jest od koloru wyjściowego włosów oraz czasu ekspozycji produktu na kosmykach. Warto wspomnieć, iż specyfik ten nie niszczy struktury włosa, ponieważ nie zawiera amoniaku i szkodliwych parabenów. A ze względu na swoje odżywcze składniki i pielęgnujące właściwości, toner do włosów nadaje się do częstego stosowania.

Dla kogo jest tonowanie włosów?

Toner do włosów Kosswell Matiza 01 to produkt przeznaczony do stosowania na włosach w odcieniach blondu. Skierowany jest do wszystkich osób pragnących odświeżenia, odżywienia i nadania głębi koloru oraz jednoczesnego wzmocnienia kondycji włosów. Toner do włosów pozwala również na odrobinę szaleństwa z tymczasową zmianą wizerunku, więc świetnie sprawdzi się u osób kreatywnych, lubiących eksperymentować ze swoim image’em.

Jak farbować włosy tonerem?

Wykonanie tonowania włosów z Kosswell Matiza 01 jest niezwykle łatwe i szybkie! A prezentuje się następująco:

Umyj włosy szamponem oczyszczającym.
Odsącz nadmiar wody z włosów przy pomocy ręcznika (nie pocieraj włosów).
Sporządź mieszankę według proporcji: 5g Matiza + 25g maski lub wody.
Gotową mieszankę dokładnie nałóż na włosy, aby równomiernie pokryć włosy wykonaj delikatny masaż (pamiętaj o założeniu rękawiczek ochronnych).
Całość pozostaw na włosach do 15 minut, w zależności od intensywności koloru, jaki pragniesz uzyskać.
W ostatnim kroku dokładnie spłucz włosy, aż strumień wody będzie przejrzysty.

Zobacz

Jak sami widzicie, tonowanie włosów jest rewelacyjną alternatywą trwałej koloryzacji! Niezależnie od tego czy pragniesz tylko tymczasowej zmiany, podtrzymania chłodnego koloru blondu pomiędzy wizytami u fryzjera, czy poprawienia kondycji włosów – Kosswell Matiza 01 sprawdzi się w 100%! Gdzie kupić toner do włosów Kosswell Matiza 01? W dobrych hurtowniach fryzjerskich!

www.ph-progress.pl

Na podstawie materiałów Progress Września

16 gru 2020