Trwała stylizacja włosów z Blow Dry Primer od Davines

Trwała stylizacja włosów z Blow Dry Primer od Davines

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Davines prezentuje nowego sprzymierzeńca trwałej fryzury – Blow Dry Primer. Produkt z linii do stylizacji More Inside tworzy teksturę, przyspiesza suszenie włosów oraz chroni przed ciepłem i wilgocią.

Kosmetyk dostępny jest w salonach fryzjerskich współpracujących z włoską marką.

Podstawa trwałej stylizacji

Tak jak coraz więcej z nas nie wyobraża sobie makijażu bez zastosowania bazy, tak samo dzięki primerowi możemy zadbać o trwałość stylizacji włosów. Włoska marka Davines wprowadziła nowy, w pełni zrównoważony Blow Dry Primer, który naniesiony na mokre włosy zapewnia fryzurze mocne utrwalenie. Kosmetyczna nowość to nie tylko idealna baza do upięć, ale także spray skutecznie zabezpieczający przed wysoką temperaturą, budujący jednolitą teksturę i skracający czas suszenia za pomocą urządzeń emitujących ciepło.

Ciężko jest uzyskać produkt, który nadaje połysk jak olejek, bez efektu obciążenia. Blow Dry Primer dodaje objętości wiotkim włosom i chroni je przed wilgocią i czynnikami zewnętrznymi – podkreśla Tom Connell, Davines Hair Art Director.

Dobre dla włosów, dobre dla planety

Luźny kok, upięcie z warkoczem, naturalne fale – odpowiednio przygotowana fryzura zachowa wygląd na długi czas. Nowy Blow Dry Primer tworzy barierę pomiędzy delikatnym trzonem włosa a czynnikami środowiskowymi, takimi jak wilgoć, wysoka temperatura urządzeń do stylizacji czy sebum produkowane przez skórę głowy. Jego formuła bazuje na synergii czynnika mocno nawilżającego, ułatwiającego stopniowe odkładanie się cząsteczek wody, oraz czynnika ekstremalnej sprężystości. Spray równomiernie rozprowadza się na powierzchni włosów, od nasady aż po końce, zwiększając skuteczność działania i siłę utrwalenia. Podkreśla stylizację poprzez nadanie elastyczności i wzmocnienie naturalnego blasku. Świeży zapach formuły bazuje na bukiecie jaśminu z delikatną nutą mięty. Primer wyprodukowano w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju Davines. Jest neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla – do opakowania wykorzystano sztuczne tworzywo pochodzenia roślinnego oraz makulaturowy papier z certyfikatem FSC.

Davines Blow Dry Primer – Spray dla trwałej fryzury

Nadaje teksturę i objętość
Wydłuża trwałość stylizacji
Chroni przed wilgocią i ciepłem emitowanym przez gorące narzędzia
Skraca czas suszenia
Zwiększa naturalny połysk włosów

Pojemność: 250 ml
Cena: 120 zł
Dostępność: salony fryzjerskie Davines

www.davines.com/pl, www.facebook.com/davinespolska, www.instagram.com/davinespolska

Na podstawie materiałów Davines

30 wrz 2020