Trychologia z DSD de Luxe

Trychologia z DSD de Luxe

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Bodego_DSDTrychologia to najmłodsza i najszybciej rozwijająca się dziedzina nauki z pogranicza dermatologii i kosmetyki fryzjerskiej. Skupia się ona na strukturze budowy włosów oraz procesach ich wzrostu i dobrej kondycji. Z jej pomocą można w łatwy, szybki i bezpieczny sposób pozbyć się zaburzeń dotyczących skóry głowy i włosów, a dzięki dobranej pielęgnacji stymulować ich porost.

Kosmetyki trychologiczne DSD DE LUXE to wysoka jakość i skuteczność. Ich komponenty to wyselekcjonowane wyciągi z roślin, ekstrakty organiczne, witaminy, naturalne blokery i aktywne składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania skóry głowy.

Preparaty DSD DE LUXE opracowane zostały z myślą o wszystkich dolegliwościach związanych z włosami między innymi takimi jak:

łojotok
łupież
zapalenie skóry głowy
wypadanie włosów
włosy słabe i zniszczone

DSD DE LUXE stworzone zostało zarówno do samodzielnego domowego użycia, jak i do profesjonalnych zabiegów w salonach fryzjerskich i gabinetach kosmetycznych.

Efekty kuracji zauważalne są już przy pierwszym użyciu. Bardzo wysoka skuteczność, komfort i przyjemność stosowania to gwarancja zadowolenia klientów.

ZAPRASZAMY NA TARGI HAIR FORUM WARSZAWA 21-22 października 2017 r.

Mamy dla was mnóstwo niespodzianek. Każdy kto do nas napisze otrzyma bezpłatną wejściówkę na targi.

e-mail: beautyhair@o2.pl lub (22)487-83-71

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

www.trychologia.com

18 paź 2017