Twórz w domu piękne stylizacje z BaByliss

Twórz w domu piękne stylizacje z BaByliss

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Lokówka automatyczna C1225E od BaByliss ParisMajówka tuż za rogiem. Warto odłożyć komputer i telefon, wyłączyć telewizor i zadbać o siebie. Nie masz pomysłu? Możesz na przykład wrócić do czasów dzieciństwa, gdy wymyślałaś nowe wspaniałe stylizacje. Teraz możesz, bez żadnych wymówek, udoskonalać te umiejętności z BaByliss.

Majówka w domu? Tylko na pierwszy rzut oka brzmi to nieciekawie. Pomimo tego, że jesteśmy stale w domu to i tak, ze względu na codzienne obowiązki, mamy mało czasu dla siebie. W majówkę możesz skupić się na sobie i wrócić do czasów dzieciństwa, gdy prosta zmiana stylizacji była największą zabawą. Wtedy mogłaś robić nowe fryzury lalkom, a teraz z wykorzystaniem linii produktów White&Gold od BaByliss możesz doskonalić swoje umiejętności oraz tworzyć piękne stylizacje w rzeczywistości. Możesz także ćwiczyć i chwalić się efektami zdalnie swojej siostrze czy najlepszej przyjaciółce.

Zaczynamy od prostych włosów

Wiele kobiet z lokami marzy o idealnie prostych włosach. W tę majówkę możesz poćwiczyć i stać się mistrzynią w ich prostowaniu. Jak? Dzięki prostownicy BaByliss ST455E z serii White&Gold. To idealne połączenie innowacyjnej technologii, bezpieczeństwa w stylizacji i unikalnego designu. Czym się wyróżnia? Po pierwsze ma bardzo, bardzo szerokie płytki o wymiarach 28 x 120 mm. Funkcja Protect automatycznie dostosowuje temperaturę do Twoich włosów. Dla bardziej doświadczonych użytkowniczek jest także opcja wyboru spośród 6 ustawień ciepła – od 140 do 160°C dla delikatnych, cienkich i krótkich włosów, od 180 do 200°C dla normalnych włosów oraz od 220 do 235°C dla kręconych, grubych i długich włosów.

A może jednak trochę podkręcić?

Jeżeli jednak masz na co dzień proste włosy, wykorzystaj wolny czas i stwórz piękną stylizację za pomocą które nieco już Ci się znudziły, czas wziąć do ręki lokówki automatycznej Curl Secter C1225E. Dzięki niej Twoje loki będą wyglądać obłędnie. Urządzenie nie tylko pozwoli Ci zaoszczędzić czas, ale także zapewni wygodę w stylizacji. Lokówka posiada ceramiczną powłokę, funkcję jonizacji, a także 6 ustawień temperatury dla cienkich, normalnych i grubych włosów. Nie wyobrażasz sobie, że kręcenie loków może być tak proste i sprawiać tyle zabawy! Z tym urządzeniem możesz to robić w 3 różnych kierunkach.

Nie ma idealnej stylizacji bez suszenia

Suszarka 6735E to idealne połączenie technologii i designu. Jest wyposażona w silnik AC, a także ma 2 ustawienia prędkości i temperatury, dzięki czemu dopasujesz jej działanie do swoich włosów. Posiada funkcję jonizacji i funkcję podmuchu zimnego powietrza. W celu lepszego dopasowania do efektu jakiego oczekujesz ma 3 wymienne nasadki, w tym dwa rozmiary dysz 6 x 75 mm, 6 x 90 oraz dyfuzor.

Jedno urządzenie do każdego zadania

Jeżeli jednak nie chcesz mieć urządzenia do każdego zadania oddzielnie powinna zainteresować Cię lokówko-suszarka 4w1 AS545E. To połączenie szczotki, suszarki i lokówki w jednym. Idealne na majówkowy weekend.
Dzięki technologii Air Flow zapewnia równomierną emisję gorącego powietrza, bez tworzenia tzw. hotspotów. Temperaturę i prędkość możesz wybrać z 2 fabrycznych ustawień. Produkt oferuje chłodny nawiew i jonizację. Stylizację możesz także dopasować dzięki 4 wymiennym nasadkom, takim jak 50mm ceramiczna szczotka obrotowa z naturalnego włosia dzika, koncentrator, grzebień 3D i prostująca końcówka „Beliss”.

Lubisz eksperymentować ze swoją stylizacją? Chcesz zadbać o siebie? Majówka to idealny moment, aby to połączyć. Skorzystaj z urządzeń BaByliss.

Odpocznij w domu i pomyśl o nowych stylizacjach dla siebie z Babyliss!

www.babyliss-totallook.pl

Na podstawie materiałów BaByliss Paris

29 kw. 2020