Wegańska linia kosmetyków Evo do pielęgnacji włosów kręconych

Wegańska linia kosmetyków Evo do pielęgnacji włosów kręconych

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

Australijska marka Evo stworzyła serię produktów Curl do włosów kręconych, pomagającą rozwiązywać najczęstsze problemy, z którymi spotykają się posiadaczki loków. Każdy, kto ma kręcone włosy, wie, że potrzebują one specjalnej troski.

Produkty z linii Curl sprawdzą się idealnie w przypadku wszystkich typów i kształtów loków. Każdy z produktów można ze sobą łączyć i mieszać, co zapewnia nowoczesne rozwiązanie dla każdego rodzaju kręconych włosów.

Zadaniem linii Curl nie jest zmiana loków, lecz ich odżywienie, uwydatnienie i podkreślenie piękna ich naturalnego skrętu.

PRODUKTY

Springsclean – kąpiel intensywnie oczyszczająca, która usuwa osady z produktów do stylizacji, zabrudzenia i nadmiar sebum, bez naruszania koloru, naturalnych olejków i poziomu nawilżenia.

Baby got bounce – intensywna kuracja ze spłukiwaniem, która nawilża i regeneruje włosy kręcone, ułatwia układanie, pielęgnuje kształt loków i przygotowuje włosy do stylizacji.

Total recoil – silnie utrwalający krem definiujący loki, który uwydatnia kształt loków, a także zapewnia gładkie, miękkie i niepuszące się wykończenie.

Heads will roll – niskopieniąca odżywka myjąca, która delikatnie oczyszcza i kondycjonuje włosy w jednym kroku, usuwa osady z produktów do stylizacji, nawilża i ułatwia układanie loków.

Liquid rollers – balsam do stylizacji włosów kręconych, który nadaje lekkie utrwalenie, definiuje loki i chroni je przed puszeniem.

www.evohair.pl

Na podstawie materiałów Sapo

 

09 gru 2020