WizOut – odżywcza koloryzacja nowej generacji!

WizOut – odżywcza koloryzacja nowej generacji!

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: nowości

WizOut oferuje szeroką gamę kolorów, które podczas mieszania dają fryzjerowi możliwość uzyskania niezliczonej gamy odcieni.

Pigmenty koloryzujące zapewniają doskonałe i bardzo trwałe rezultaty, 100% pokrycie siwych włosów i rozjaśnianie aż do 5 tonów.

Dzięki innowacyjnej formule E2O produkty WizOut odbudowują i regenerują włosy, pozostawiając je lśniące i miękkie w dotyku.

 

Leczniczy zabieg koloryzacji E2O EKOLOGICZNY | ETYCZNY | ORGANICZNY

owoce

Produkty bogate są w odżywczy olej arganowy, przeciwstarzeniowy olej z jagód Acai i kompleks ECO SPA. Farby charakteryzują się niską zawartością amoniaku i wyjątkowo przyjemnym zapachem.

WizOut posiada w składzie wyłącznie certyfikowane, naturalne i organiczne składniki. Stosuje zasadę fair-trade, która ma na celu wsparcie handlu ubogich krajów. Wspiera 480 osiedli w Amazonii, pomagając w utrzymaniu 1200 rodzin lokalnej populacji.

[+]

Restrukturyzujący i przeciwutleniający kompleks ECO SPA składa się z organicznych ekstraktów z pomarańczy, klementynek, oliwek i wody jodowo-bromowej wydobywanej z Morza Śródziemnego. Surowce pozyskiwane są z respektowaniem naturalnego cyklu życia roślin, co jest dla środowiska trwałym procesem, który wykorzystuje cały potencjał zasobów do produkcji składników nadzwyczajnej wartości kosmetycznej. Kompleks bogaty jest w witaminy, polifenole i flawonoidy gwarantujące silne przeciwdziałanie stresowi oksydacyjnemu oraz właściwości antyoksydacyjne dla włosów.

Fitoproteiny pszeniczne uzupełniają struktury keratynynowe włosów, dzięki czemu stają się silne i dobrze zregenerowane. Zniszczone włosy odzyskują wigor i blask.

Najnowszej generacji ekskluzywne mikropigmenty z łatwością wchodzą w rdzeń włosa, powodując trwałe i stabilne rezultaty, a także intensywne, naturalnie i lśniące kolory.

Prosta aplikacja. Prostota w obsłudze nawet w najtrudniejszych przypadkach. Zapewnia idealny kolor od nasady aż po same końce.

Pudełka i etykiety wykonane są w 100% z makulatury, a paleta do koloryzacji jest drukowana na papierze z recyklingu.

Butelki aktywatorów są wykonane z plastiku wysoce biodegradowalnego.

Aluminium, z którego wyprodukowane są tubki farb, jest materiałem w pełni poddawanym recyklingowi, a pojemność 100 ml wystarcza średnio na dwie aplikacje. Dlatego warto wrzucać opakowania po zużyciu, zgodnie z zasadami recyklingu.

[–]

BEZ PPD/REZOCYNY WizOut oferuje koloryzację włosów bez fenylenodiaminy i rezocyny. Specjaliści opracowali nową formułę, która pozwala uniknąć uszkodzenia włókna i chroni skórę głowy przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych i powodujących uczulenie. Produkty są bezpieczne zarówno dla klienta, jak i osoby wykonującej profesjonalny zabieg. Koloryzacja staje się zabiegiem restrukturyzującym zniszczone włosy.

NISKA ZAWARTOŚĆ AMONIAKU Niska zawartość amoniaku gwarantuje doskonałe rezultaty zabiegów technicznych bez szkodliwego zapachu i podrażnień.

BEZ OLEJU MINERALNEGO Formuły produktów nie zawierają ropo-pochodnych, takich jak parafina czy wazelina, co gwarantuje zdrowie włosom i skórze głowy.

BEZ ALERGENÓW ZAPACHOWYCH Produkty nie zawierają żadnego z 26 potencjalnych alergenów, które są uważane za źródło poważnych objawów alergii.

BEZ PARABENÓW Produkty WizOut nie zawierają parabenów potencjalnie szkodliwych dla zdrowia klientów.

Wyłącznym dystrybutorem marki WizOut jest firma BIOAR.

www.bioar.pl

Na podstawie materiałów Bioar

09 cze 2017