Akademia Davines wreszcie w Polsce

Akademia Davines wreszcie w Polsce

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: szkolenia

Akademia DAvines 8Szkolenia z koloryzacji, strzyżeń, pielęgnacji, fryzjerskich kolekcji, przyszłych trendów… Rok 2017 to krok milowy dla Davines w Polsce. Dystrybutor marki – Sustainable Beauty – otworzył w Warszawie Akademię, w której intensywnie szkoli fryzjerów z całej Polski.

Akademię stworzyliśmy z myślą o fryzjerach. To miejsce, w którym mogą się czuć jak w domu. Taki był nasz cel. Akademię, wspólnie z naszymi regionalymi Consulenti, nazwaliśmy More Inside House. Z jednej strony jest to nawiązanie do linii stylizacji Davines, z drugiej strony – i to jest kluczowe – to taki dom, do którego każdy fryzjer może zawsze przyjechać, w którym może znaleźć inspirację dla siebie. W Davines bardzo ważne są relacje i wartości rodzinne. To nadal, po ponad 30 latach istnienia, firma rodzinna. Chcemy tę wartość kultywować także w Polsce – podkreśla Tomasz Gałka, prezes Sustainable Beauty.

W Akademii fryzjerzy zgłębiają wiedzę o systemach koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji Davines. Podczas szkoleń prowadzonych przez mistrzów z londyńskiej Akademii Allilon zdobywają wyższe stopnie wtajemniczenia w zaawansowanych strzyżeniach, poznają przyszłe trendy podczas szkoleń z trenerami z kolekcji dyrektora artystycznego Davines, Angelo Seminary.

Naszym marzeniem jest, aby Akademia była kojarzona z wysoką jakością szkoleń i inspiracji fryzjerskich, ale także z miejscem, które pozwoli na rozwój kreatywności współpracujących z nami stylistów – dodaje Tomasz Gałka.

More Inside House znajduje się na warszawskim Gocławku, w dogodnej lokalizacji, ok. 15 min. od Centrum Warszawy. Tu każdy może się poczuć jak u siebie. Strefa salonu fryzjerskiego i szkoleniowa płynnie przechodzi w niemal domową strefę relaksu – tu najlepiej rozmawia się podczas przerw, nawiązuje nowe relacje, wymienia uwagi. W wystroju wnętrza dominuje drewno, neutralne barwy bieli i beżu sprzyjają wyciszeniu i koncentracji. Nowoczesne rozwiązania rekuperacji powietrza dbają o to, by uczestnicy podczas szkoleń oddychali świeżym powietrzem. Dla Davines dbanie o środowisko to nie tylko hasło, ale misja w codziennym działaniu. Osoby ceniące sobie odpoczynek na zewnątrz mogą skorzystać ze słonecznego patio. Akademia posiada także własny parking.

Na podstawie materiałów Davines

 

04 lip 2017