Akademia Fryzjera – rozwijaj z nami swoje kompetencje

Akademia Fryzjera – rozwijaj z nami swoje kompetencje

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: szkolenia

logo AFAkademia Fryzjera to miejsce, w którym spotkają się doświadczenie, wiedza, kreatywność i chęć dzielenia się tym z innymi. Zajęcia prowadzą trenerzy specjalizujący się w dziedzinach rozwoju, rozbudzania uśpionego potencjału, szlifowania umiejętności, które będą prowadziły do osobistego sukcesu i doskonalenia warsztatu pracy z drugim człowiekiem.

Fryzjerstwo to sztuka umiejętności strzyżeń, koloryzacji, to pasja wyzwalająca ciekawość i kreatywność inspirująca tworzenie nowych trendów. To unikalna praca każdego fryzjera – kreatora.

To ważne umiejętności. Równie istotne są umiejętność słuchania, obserwacji, zrozumienia innej osoby, współdziałania, aby osiągać najlepsze efekty sprawiające radość i satysfakcję Klienta. Najważniejsze jednak jest Twoje zadowolenie z wykonywanej pracy przekładające się na coraz większą liczbę Klientów.

Zajęcia w Akademii poszerzą umiejętność komunikacji, samoświadomości. Pozwolą polepszyć relację z klientem, szefem, pracownikiem, usprawnić dialog sprzedaży. Przede wszystkim zaś dadzą świeżość spojrzenia z nowej perspektywy, a także dostarczą wielu innych użytecznych wiadomości, które wzbogacą Twój warsztat Fryzjera, właściciela salonu.

Akademia Fryzjera to Twoje efektywne wsparcie.
Zapraszamy do kontaktu: biuro@akademiafryzjera.pl

www.akademiafryzjera.pl

www.akademiafryzjera.evenea.pl

Na podstawie materiałów Akademii Fryzjera

19 paź 2015