Akademia HairVersity

Akademia HairVersity

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: szkolenia

HairVersity inspiruje, pobudza wyobraźnię, uczy innego spojrzenia

Niezwykła atmosfera, mistrzowskie cięcia i koloryzacje, najnowsze trendy w stylizacji i profesjonalni szkoleniowcy – taka jest akademia HairVersity.

Niedziele i poniedziałki to bardzo pracowite dni akademii HairVersity. Pokazy pracy produktami SENS.US odbywają się tutaj cyklicznie, przynajmniej kilka razy w miesiącu. Odwiedzają nas zarówno specjaliści z wieloletnim stażem, jak i początkujący fryzjerzy. Nowoczesne systemy kształcenia oraz profesjonalne zaplecze techniczne są gwarantem podniesienia kwalifikacji na wysokim poziomie. Warsztaty odbywają się w nowoczesnej akademii, a stanowiska pracy są wyposażone w szeroką gamę środków do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów włoskiej marki SENS.US.

Kilka słów o teamie

Nasi instruktorzy to praktycy zawodu, z wieloletnim doświadczeniem. Wiedzą doskonale, jak przekazać swoją pasję do zawodu innym. „Dla nas nie ma większej satysfakcji niż możliwość wsparcia naszych klientów. A zwłaszcza jeżeli możemy obserwować, z jaką pasją zdobywają nowe umiejętności i z jakim ogromnym zaangażowaniem pracują na swój sukces” – mówi Edyta Ogrodowska, instruktorka w akademii HairVersity.

Akademia HairVersity to nietypowa akademia. Zakładamy, że o sukcesie zawodu stylisty fryzur decyduje nie sama technika czy warsztat pracy, ale przede wszystkim pomysłowość, kreatywność i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji. „Prowadzenie szkoleń było i jest ciągłym wyzwaniem. Staramy się uczyć innych techniki fryzjerstwa, ale również tego, jak można ją wykorzystać do stworzenia czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Dzięki temu można czerpać przyjemność ze swojej pracy i sprawiać zadowolenie swoim klientom. Warto więc rozwijać swoją wyobraźnię i zmysł twórczy, warto uczestniczyć w szkoleniach, warto również przyłączyć się do teamu akademii HairVersity” – mówi Gosia Wojda, instruktorka w akademii HairVersity.

Nasz program szkoleniowy obejmuje nie tylko rozwój umiejętności technicznych fryzjerów, ale jest także ukierunkowany na doskonalenie umiejętności zarządzania biznesem, jakim jest salon fryzjerski. Dzięki szkoleniu biznesowemu możliwe jest odkrycie przydatnej wiedzy w zawodzie fryzjerskim, jak i menadżerskim. Dużą wartością szkoleń jest ich praktyczny charakter. Uczestnicy wymieniają się swoimi doświadczeniami i najlepszymi praktykami, które usprawniłyby działanie salonu.

Ciągle powiększamy nasz team, dlatego jeśli masz w sobie niepohamowaną chęć rozwoju, pasję, świeże spojrzenie, wyobraźnię i jesteś ekspertem od pięknych włosów. Nie zastanawiaj się – możesz to zrobić!

Zapraszamy do HairVersity – odkryj nową jakość fryzjerstwa

www.hairversity.pl

Na podstawie materiałów HairVersity

19 paź 2015