Akademia Versum – Dobra identyfikacja wizualna salonu

Akademia Versum – Dobra identyfikacja wizualna salonu

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: szkolenia

identyfikacja wizualna 1Dobra identyfikacja wizualna salonu, czyli podstawa skutecznej promocji

Zbudowanie spójnego wizerunku firmy to podstawa działań marketingowych. Dlaczego? Bo gdy na rynku co rusz pojawiają się nowe placówki, coraz trudniej jest wyróżnić się na tle konkurencji. Z drugiej strony, gdy biznes ma konkretną tożsamość, pozyskiwanie klientów i zdobywanie ich zaufania staje się znacznie łatwiejsze.

Kluczem do skutecznego kreowania wizerunku marki jest dobrze przygotowana identyfikacja wizualna. To ona nadaje firmie “twarz”, zapewnia spójność wszelkich działań promocyjnych i pomaga wyróżnić się na tle konkurencji. Gdy zostanie dobrze zaprojektowana, przez lata będzie wspierać biznes i ułatwiać jego rozwój.

Czym cechuje się dobra identyfikacja wizualna i dlaczego ma tak wielkie znaczenie? Zapraszamy do lektury najnowszej lekcji Akademii Versum, w której znaleźć można solidną dawkę przydatnej wiedzy. Autorem materiału jest Marcin Dębski – projektant z wieloletnim doświadczeniem. Niemal od początku istnienia Versum projektuje wizję produktu doskonałego z naciskiem na interfejs i doświadczenia użytkownika. Odpowiada także za jakość i spójność wizerunku marek Versum i Moment.

Zobacz całą lekcję

Na podstawie materiałów Akademii Versum

11 gru 2018