Akademia Versum – employer branding

Akademia Versum – employer branding

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: szkolenia

Akademia Versum - Employer BrandingRozwój rynku pracy w branży beauty wymusza na przedsiębiorcach zmianę sposobu myślenia o pracowniku, a także zarządzania nim. Dziś pozyskanie najlepszych specjalistów wymaga odpowiedniego podejścia i podejmowania kroków, które zachęcą ich do nawiązania współpracy z salonem. Chcąc przyciągać talenty, firmy muszą nieustannie pracować nad swoim wizerunkiem „pożądanego”  pracodawcy.

Ważnym elementem działań z zakresu employer brandingu jest także troska o aktualnych pracowników. Zapewnienie im komfortu pracy, możliwości rozwoju i benefitów wpływa na ich satysfakcję, a tym samym na opinie, jakimi dzielą się o firmie na zewnątrz. Gdy są zadowoleni, stają się ambasadorami swojego miejsca pracy.

Jak skutecznie budować swoją markę pracodawcy i jak dotrzeć do talentów z pokolenia millenialsów? Odpowiedzi znaleźć można w najnowszej lekcji Akademii Versum, której autorką jest Justyna Bielenda – doświadczony trener i mentor biznesowy w branży beauty, autorka programu doradczego Expansion by Justyna Bielenda.

Nowa lekcja jest dostępna pod linkiem: www.akademiaversum.pl/employer-branding-czyli-budowac-marke-pracodawcy/

Na podstawie materiałów Akademii Versum

 

28 mar 2018