Akademia Zarządzania Salonami Urody

Akademia Zarządzania Salonami Urody

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: szkolenia

Akademia Zarządzania-2Właściciele i menadżerowie salonów zdają sobie sprawę, że sukces w biznesie zdobywa się m.in. poprzez nieustanny rozwój, zdobywanie nowych kwalifikacji oraz usprawnianie działań. Niezwykle ważne jest również podnoszenie własnych kompetencji, czy umiejętności menadżerskich.

Ponieważ letni wypoczynek dobiegł końca, warto przygotować się na kolejny sezon i pomyśleć o rozwoju salonu. Już w październiku odbędzie się kolejne, wartościowe szkolenie organizowane w ramach Akademia Zarządzania Salonami Urody.

Szkolenie to doskonała okazja, aby zyskać cenne umiejętności, porozmawiać z trenerem, czy wymienić się doświadczeniami z innymi przedstawicielami salonów. Swoją wiedzą ponownie podzieli się Iwona Marhulets – szkoleniowiec i coach branży hair&beauty z ponad 23-letnim doświadczeniem.

Dwudniowe szkolenie odbędzie się 6 i 7 października w Warszawie i będzie poruszać tematykę budowania efektywnych zespołów pracowników oraz doskonalenia własnych umiejętności menedżerskich.

Szczegółowy program oraz informacje o terminach i kosztach można znaleźć na stronie: http://strona.versum.pl/szkolenie2-flk

Pomysłodawcą i organizatorem szkolenia jest Versum – znany na rynku system do zarządzania salonami. Partnerami są Akademia Versum oraz magazyn “Fale Loki Koki”.

Na podstawie materiałów Versum

16 wrz 2015