Davines z nową platformą edukacji online dla fryzjerów

Davines z nową platformą edukacji online dla fryzjerów

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: szkolenia

DavinesEDUDavines Polska poszerza swoją ofertę edukacyjną skierowaną do fryzjerów. 2 marca wystartowała platforma na urządzenia mobilne DavinesEDU. To codzienna dawka inspiracji, dostęp do szkoleń w wykonaniu mistrzów sztuki fryzjerskiej, najświeższe informacje ze świata Davines, ale nie tylko. Co jeszcze czeka na uczestników programu?

Na ścieżce edukacji Davines

Integralnym obszarem działalności Davines, włoskiego producenta profesjonalnych kosmetyków do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów, jest edukacja fryzjerów. W tym celu marka, obecna w Polsce już od 11 lat, organizuje szkolenia z zaangażowaniem krajowych Trenerów Davines oraz członków Akademii Allilon, którzy uczą, w jaki sposób poprawiać jakość wykonywanych usług – koloryzacji, strzyżenia i pielęgnacji. Spotkania odbywają się zarówno w warszawskiej Akademii Davines More Inside House, jak i salonach w całej Polsce. W związku z dużym zainteresowaniem ofertą edukacyjną firma Sustainable Beauty, polski dystrybutor marki, opracowała unikalne narzędzie do przekazywania wiedzy i rozwijania umiejętności pasjonatów fryzjerstwa – platformę online DavinesEDU. Program skierowany jest nie tylko do osób współpracujących z Davines, ale także do wszystkich chcących doskonalić swój warsztat.

Pakiet korzyści DavinesEDU

Platforma DavinesEDU oferuje dostęp do edukacji i inspiracji fryzjerskich z poziomu urządzeń mobilnych. Uczestnicy mogą wziąć wirtualny udział w szkoleniach w wykonaniu mistrzów z Akademii Allilon, Davines National Master Trainer Tomasza Bronowickiego oraz Davines International Master Trainer Małgorzaty Piechocińskiej. W programie zaplanowano cykl szkoleń transmitowanych na żywo, aby umożliwić fryzjerom zadawanie pytań, na które na bieżąco będą odpowiadali prowadzący. Na platformie znajdą się materiały wideo, które będzie można odtwarzać w dowolnym miejscu i czasie. Na członków DavinesEDU czekają również angażujące elementy jak quizy i misje. Wprowadzenie grywalizacji urozmaica zdobywanie rzetelnej wiedzy i rozwijanie kreatywności. Dla najbardziej zaangażowanych uczestników przewidziano nagrody w postaci produktów, akcesoriów kosmetycznych i bonów na szkolenia. Społeczność nowej platformy Davines uzyska priorytetowy dostęp do nowości produktowych, kolekcji i planowanych wydarzeń. DavinesEDU to także źródło codziennych inspiracji, porad i wskazówek, jak poprawiać jakość życia zawodowego profesjonalistów z branży fryzjerskiej. To miejsce do wzajemnej wymiany doświadczeń i umiejętności, zgłębiania tajników dbania o włosy i doskonalenia rzemiosła w najbardziej komfortowy z możliwych sposobów.

Jak dołączyć do programu?

Szczegóły DavinesEDU można znaleźć na stronie www.davines.edu.pl. Aby wziąć udział w programie, należy wypełnić formularz dostępny na dedykowanej witrynie. Następnie na wskazany adres e-mail zostanie wysłany link aktywujący konto. Udział w pierwszym miesiącu jest bezpłatny.

Innowacyjna platforma do edukacji online bogata jest w korzyści, które marka Davines przygotowała z myślą o profesjonalistach chcących podnosić poziom fryzjerstwa w Polsce.

Więcej informacji: www.davines.com/pl oraz www.facebook.com/davinespolska

 Na podstawie materiałów Davines

09 mar 2020