Fryzjerski pokaz z.one concept w Lordi’s Club

Fryzjerski pokaz z.one concept w Lordi’s Club

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: szkolenia

Kolekcja Blue Velvet - z.one conceptW niedzielę, 5 listopada, marka z.one concept zaprasza na premierowy pokaz nowej kolekcji Blue Velvet. Na scenie łódzkiego Lordi’s Club wystąpią Sebastian Curyło i Katarzyna Złamaniec. Ci sami edukatorzy następnego dnia poprowadzą warsztaty oparte na nowej kolekcji.

Blue Velvet to kolekcja marki z.one concept przygotowana na sezon jesień-zima 2017/18.  Pięć kobiet, reprezentujących pięć różnych stylów – zarówno jeżeli chodzi o koloryzację, jak i strzyżenia, łączy inspiracja latami 50. i 60. W kolekcji pojawiają się nowe odcienie koloryzacji Milk Shake Creative, oparte na najnowszych trendach kolorystycznych Pantone.

Koloryzację, jak i wybrane techniki cięcia, przedstawi dwoje edukatorów z.one concept Polska – znany z telewizyjnego programu „Mistrzowskie cięcie” Sebastian Curyło oraz Katarzyna Złamaniec. Przekażą oni wiedzę i umiejętności zdobyte podczas międzynarodowego szkolenia dla edukatorów marki w Mediolanie.

Podczas listopadowego pokazu premierę będzie miał także zupełnie nowy, zaskakujący produkt. Organizatorzy nie zdradzają szczegółów, wiadomo tylko, że nowość zaprezentuje eduktorka z.one concept – Eliza Wajrych.

Po pokazie goście zaproszeni zostaną na after party w vipowskiej strefie Foo Foo Bar.

Co więcej, każdy uczestnik pokazu w Klubie Lordi’s otrzyma także książkę kolekcji Blue Velvet o wartości 100 zł, z unikalnym kodem do wersji on-line, opisującej krok po kroku tworzenie poszczególnych kreacji.

Z kolei w poniedziałek, 6 listopada, w łódzkiej Akademii z.one concept, odbędą się warsztaty oparte na nowej kolekcji. Poprowadzą je Sebastian Curyło i Katarzyna Złamaniec. W programie znalazły się strzyżenia i koloryzacja oraz praca na główkach treningowych.

Więcej informacji nt. pokazu i warsztatów uzyskać można pod numerem telefonu 607 044 302.

Na podstawie materiałów z.one concept

 

03 paź 2017