Inspirujący e-book na wakacje od Akademii Versum

Inspirujący e-book na wakacje od Akademii Versum

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: szkolenia

ebook_akademiaversumLato to idealny moment, aby nadrobić zaległości – sprawdzić nowości branżowe, sięgnąć po wartościową lekturę, spokojnie przygotować się na intensywny sezon jesienny. Akademia Versum, edukacyjny blog dla branży hair & beauty, specjalnie na wakacje, przygotowała specjalnego e-booka, a w nim najlepsze eksperckie porady z zakresu marketingu i zarządzania w salonach.

Akademia Versum to internetowy kurs dla właścicieli, menedżerów i pracowników salonów oraz gabinetów. Znani w branży eksperci i specjaliści od nowoczesnego marketingu przygotowują bogate w praktyczne wskazówki materiały o charakterze poradnikowym. W serwisie można znaleźć już ponad 40 interesujących i do tego darmowych lekcji biznesu.

Redaktorzy Akademii wybrali 5 artykułów, po które najczęściej sięgali czytelnicy. Na ich bazie został przygotowany inspirujący e-book. Można go pobrać, wydrukować i spokojnie poczytać podczas wakacyjnego odpoczynku.

Wśród wybranych lekcji znalazły się materiały dotyczące m.in. budowania skutecznych programów lojalnościowych, prowadzenie profilu firmowego w serwisie Facebook czy pozyskiwania dofinansowań ze środków unijnych.

e-booka można bezpłatnie pobrać ze strony: http://strona.akademiaversum.pl/ebook

Inicjatorem Akademii Versum jest oprogramowanie dla salonów i gabinetów Versum.

www.versum.pl

Na podstawie materiałów Akademii Versum

 

 

 

28 cze 2016