Mazella & Palmer w AK Academy

Mazella & Palmer w AK Academy

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: szkolenia

Perfekcyjne cięcia w wykonaniu mistrzów!

Po ogromnym sukcesie kursu Methodology prowadzonego przez Dove’a Palmera przyszła pora na kolejne szkolenie z udziałem Akademii Mazella & Palmer.

AK Academy w Legnicy ponownie dało chętnym możliwość doskonalenia warsztatu pod okiem najlepszych w dziedzinie fryzjerstwa, zapraszając dyrektora do spraw globalnej edukacji: Gretę Maroino. Kurs „Dynamics of cutting – level bronze” był pierwszym z trzech poziomów obszernego szkolenia w tematyce strzyżeń i… okazał się nie lada wyzwaniem dla wszystkich zgromadzonych.

Trzy dni intensywnych wykładów oraz kilkugodzinnych warsztatów praktycznych były przeprawą przez kluczowe pojęcia i tajemnicze techniki, na których od lat sukcesywnie bazuje akademia M&P. Poziom był bardzo wysoki, jednak wszyscy uczestnicy opuścili Legnicę z certyfikatem.

Był to fantastyczny czas dla każdego, a zespół AK Academy wraz z założycielką Agatą Kowalską mocno postarał się o zorganizowanie wszystkiego tak, aby spełnić oczekiwania kursantów oraz ich gościa specjalnego. Wspaniała atmosfera, integracja i zaangażowanie zaowocowało udanym, intensywnym i bardzo inspirującym weekendem, który z pewnością na długo zapisze się w ich pamięci.

Tekst: Karolina Sobków
Zdjęcia i obróbka: Karolina Sobków
Akademia: AK Academy, Agata Kowalska, Legnica, ul. Murarska 5c

Na podstawie materiałów AK Academy

14 gru 2018