Po raz pierwszy w Polsce szkolenie z kolekcji „Wonderland”

Po raz pierwszy w Polsce szkolenie z kolekcji „Wonderland”

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: szkolenia

IMG_3911_0001_IMG_3977To było niesamowite wydarzenie! Po raz pierwszy w akademii HairVersity w dniach 13-14 lipiec br. odbyło się ekskluzywne szkolenie z kolekcji „Wonderland” wiosna/lato 2015, autorstwa dyrektora artystycznego marki SENS.US – Luigi Martini.

Swoją wiedzą dzieliły się z nami instruktorki: Edyta Ogrodowska i Małgorzata Wojda.

Nie bez powodu mówi się, że człowiek najlepiej uczy się obserwując innych. Dlatego nowa formuła szkoleń „Exclusive”, nastawiona jest na przekazanie uczestnikom jak największej ilości praktycznej wiedzy, poprzez obserwację pracujących instruktorek.

Taka forma szkolenia cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród fryzjerów, ponieważ wykonywane jest krok po kroku, z pełnym opisem i analizą.

sesja-3Szkolenie z kolekcji „Wonderland” było niezwykłym spotkaniem wszystkich pasjonatów fryzjerstwa. Uczestnicy szkolenia skoncentrowali się na interpretacji najnowszych trendów strzyżeń i koloryzacji SENS.US.

Nowa kolekcja jest podróżą do świata cudów w poszukiwaniu kobiet o wielu twarzach. Pozwala wzbogacić swoje doświadczenia zawodowe i stylizacyjne o nowe, niepowtarzalne wrażenia. Umożliwia naukę kilku technik strzyżeń.

To doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy szukają nowych sposobów ekspresji, nowego podejścia do koloru i nowej interpretacji barw.

 

Jeśli chcesz wziąć udział w kolejnej edycji szkoleń „Exclusive” skontaktuj się z naszym Opiekunem Marki. Kontakty znajdziesz na stronie www.hairversity.pl.

Na podstawie materiałów Sens.Us Polska

17 lip 2015