Projektowanie strzyżeń w przestrzeni z Sebastianem Curyło

Projektowanie strzyżeń w przestrzeni z Sebastianem Curyło

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: szkolenia

Szkolenie z Sebastianem CuryłoJak stworzyć fryzurę, która po wysuszeniu, a bez modelowania, wyglądać będzie idealnie?  Nauczą się tego uczestnicy szkolenia „Definicje strzyżeń”,  które w Akademii z.one concept poprowadzi w dn. 1-3 lipca edukator tej marki, Sebastian Curyło. 

Kluczem do projektowania strzyżeń w przestrzeni jest oparcie się na wyznaczonych punktach na głowie. Wymaga to znajomości anatomii, ale to technika prosta i niezwykle efektywna, pozwalająca szybko i precyzyjnie wykonać doskonałe fryzury – zapewnia Sebastian Curyło.

Edukator marki z.one concept zwraca uwagę, że profesjonalne strzyżenie nie ogranicza się jedynie do operowania nożyczkami. Cięcie poprzedzić musi analiza budowy czaszki i mięśni. Nie bez znaczenia jest też osobowość kobiety. Umiejętność łączenia zdolności manualnych z wiedzą na temat anatomii i psychologii jest jego zdaniem niezbędna w codziennej pracy stylisty.

Nauczę Was także rysować! Dobrze wykonany projekt pozwala bowiem bezbłędnie wykonać cięcie. Rysunek najlepiej też zilustruje technikę cięcia opartą na wyznaczonych punktach na głowie – mówi Sebastian Curyło. – Co równie unikalne, na szkoleniu będziemy używać międzynarodowej terminologii fryzjerskiej, którą koniecznie należy znać, myśląc o dalszym rozwoju swoich umiejętności!

Z tego szkolenia każdy z Was wróci do swojego salonu z nowymi, praktycznymi umiejętnościami – zapewnia edukator marki z.one concept – Tylko perfekcyjne wykonanie danej techniki uprawni uczestnika szkolenia do przejścia do kolejnego punktu! Bądźcie pewni naprawdę indywidualnego traktowania!

Sebastian Curyło, od 20 lat związany z fryzjerstwem, jest absolwentem szkoleń w najlepszych akademiach fryzjerskich świata, w tym Vidal Sassoon, Tony&Gay i Allilon Hair Education. Tworzy własne kolekcje fryzur, pracuje przy sesjach zdjęciowych, jest laureatem konkursów branżowych, chociażby niedawno triumfując w konkursie Kreator 2017, w kategorii Beauty live.

Trzydniowe (1-3 lipca) szkolenie „Definicje strzyżeń” odbędzie się w Akademii z.one concept w Łodzi, przy ulicy Warmińskiej 1A. Więcej informacji uzyskać można pod numerem telefonu 505 479 127.

Na podstawie materiałów z.one concept

 

09 cze 2017