Public relations w branży beauty, czyli jak budować relacje z otoczeniem

Public relations w branży beauty, czyli jak budować relacje z otoczeniem

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: szkolenia

_PR-w-branży-beauty-1_dNa tworzenie wizerunku firmy wpływa wiele różnych czynników. Świadczy o niej tak naprawdę każdy szczegół, z którym do czynienia mają potencjalni klienci – strona internetowa, profile w social mediach, wygląd materiałów reklamowych, a nawet sama placówka czy pracownicy. Każdy z tych elementów wpływa na to, jak salon czy gabinet jest postrzegany przez odbiorców.

Prowadzenie skutecznych działań public relations w salonie urody wpływa między innymi na budowanie świadomości marki oraz trwałych, pozytywnych relacji z odbiorcami. Umiejętne planowanie poczynań z zakresu PR, a także połączenie ich z działaniami marketingowymi, pozwala na znaczne poszerzenie zasięgów firmy i zauważalne zwiększenie sprzedaży.

Jak wykorzystać potencjał public relations i z powodzeniem dbać o dobry wizerunek swojego salonu? Kompleksowy zestaw przydatnych informacji znaleźć można w najnowszej lekcji Akademii Versum. Jej autorką jest Renata Zielezińska – dziennikarka i autorka tekstów o motywacji, zdrowiu, urodzie i pielęgnacji, a także właścicielka i redaktor portalu TrustedCosmetics.pl.

Zobacz nowa lekcję

Na podstawie materiałów Versum

23 lip 2018