Sprawdź nowy kalendarz szkoleniowy akademii HairVersity

Sprawdź nowy kalendarz szkoleniowy akademii HairVersity

autor: Stefania Dowgiałło-Tabaka | kategoria: szkolenia

hvwpis1Trendy w upięciach karnawałowych, modne strzyżenia na 2016 czy koloryzacja w stylu Hair Strobing – to tylko część tego, co możecie odkryć w akademii HairVersity na 2016 rok!

Akademia HairVersity to propozycja dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie stylizacji fryzur, a także dla doświadczonych już fryzjerów. Prowadzimy autoryzowane szkolenia, począwszy od stopnia podstawowego, aż po kursy specjalistyczne, zaawansowane, zawierające pakiet szkoleń biznesowych. Nowoczesne systemy kształcenia oraz profesjonalne zaplecze techniczne są gwarantem podniesienia kwalifikacji na wysokim poziomie.

Nasz program szkoleniowy obejmuje nie tylko rozwój umiejętności technicznych fryzjerów, ale jest także ukierunkowany na doskonalenie umiejętności zarządzania biznesem, jakim jest salon fryzjerski. Dzięki szkoleniu biznesowemu możliwe jest odkrycie przydatnej wiedzy w zawodzie fryzjerskim, jak i menadżerskim. Dużą wartością szkoleń jest ich praktyczny charakter. Uczestnicy wymieniają się swoimi doświadczeniami i najlepszymi praktykami, które usprawniłyby działanie salonu.

Zakładamy, że o sukcesie zawodu stylisty fryzur decyduje nie sama technika czy warsztat pracy, ale przede wszystkim pomysłowość, kreatywność i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji.

Przyłączcie się do akademii HairVersity i zobaczcie, co czeka Was w nowym roku:

www.hairversity.pl/terminarz

Zapraszamy do zapisów: tel. 68 320 17 20.

Na podstawie materiałów Sens.Us Polska

21 grudzień 2015